Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket érdekelne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket érdekelne egy ilyen srác, vagy nem kedvelitek ezeket a jellemvonásokat?

Figyelt kérdés

Szóval rátok milyen benyomással lenne az ha egy srác szereti a tudományokat és a művészeteket, a zenét, szeret elgondolkozni, filozofálni dolgokon. Szeret sorozatokat/filmeket nézni, könyveket és cikkeket olvasni. Főzni, és számítógépezni úgy általánosságban szóval játszani rajta, internetezni...Érdekelnek a természet felettivel, mágiával,paranormális dolgokkal kapcsoaltos történetek meg kb minden fajta tartalom ami elérhető és erről szól, illetve a fegyverek és a hadi technika, meg a tech dolgok.


Barátok meg szociális téren kicsit mássabb a helyzet, mert egyrészt van egy elég erős szociális szorongásom ami miatt egyedűl nem igazán szeretek menni sehová, de barátokkal más a helyzet, akkor szeretek kint lógni csak úgy valami félre esőbb helyen ahol nincs nagy mozgás esetleg elmenni valahová enni vagy csak beülni egy presszóba vagy kávézóba vagy valami.

Igénylem a kint létet, nem bírom nagyon az itthonlétet hosszútávon, mivel rövid ideig kötlnek le a dolgok. De ahogy mondtam nem szeretem a tömeget szóval nem járok rendes bulikba meg ilyesmi, amit őszintén szólva nem is bánok mivel amúgy sem az én világom az eféle szórakozás.


És persze vannak dolgok amiket nagyon utálok. Ilyenek pl a sablonos unalmas emberek akik akiknek elég a meszületek, dolgozok, családod alapítok, meghalok élet illetve azok a fiatalok akik a msotani (sajnos) átlagot képviselki, szóval flegmák, a szociális média határozza meg az értékrendük, rossz indulatúak stb...Gondolom ezt nem kell részleteznem. Na meg a rib**cokat utálom még nagyon gondolom ezt sem kell részleteznem hogy miért. És utálom nagyobn ha valaki belenyugszik a nagy problémákba amivel összeségében szembenéz az embersiég és vállat von hogy "Nem foglalkozok én ezzel ""úgysem tehetek ellene" mivel szerintem ha egy ember nem is tehet, sok összefogva már igen...De ez egy másik történet.


Nos nagyjából ennyi, azt még ideírom hogy 19 éves vagyok, télen töltöm a huszadikat (Hmm akkor jövőre vajon törlik ezt a kérdést vagy csak más kategóriába teszik? :D)


Köszi hogy végig olvastad, sajnálom hogy kicsit kusza lett, ma a foglamazás valahogy nem igazán megy...



2019. aug. 5. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem így elsőre szimpatikus vagy, sok mimdenben hasonlítunk azt hiszem. Minek kellett azaz utolsó mondat? :) Miért szabadkozol saját magad miatt?
2019. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Látod ez egy jó kérdés, azt hiszem hozzászoktam.
2019. aug. 5. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is tok szimpi vagy, vannak hasonlo erdeklodesi koreink. 17/L
2019. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szokj le róla! Szóval miután nem sajnálod, nem lett kusza és a fogalamzásod is rendben van.. nincs veled semmi baj. :) Valószínűleg még nem találtad meg a hozzád hasonló embereket, azért érzed magad magányosnak. A média pedig nem a hozzád hasonló fiúkat preferálja, de nem szabad mindent ezekre fogni. Kezdj el edzeni, gyűjts egy kis önbizalmat és próbálj minél több olyan helyzetbe belemmeni amit elsőre nem akartál, így tudsz szocializálódni.
2019. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezek alapján biztosan egy rendes, jófej srác lehetsz. Én kimondottan kedvelem a visszafogott, zárkózott embereket, mert én is ilyen vagyok, bár én magamat már az egyik végletbe sorolnám. Tetszenek az érdeklődési köreid, sajnos én nem vagyok ennyire nyitott, különösen mostanában eluralkodott rajtam a motiválatlanság és érdektenség. Szerintem elég sok lánynál lenne esélyed, csak add önmagad és lehetőleg ne hátrálj meg, ha adódik egy lehetőséged ismerkedésre. 18/L
2019. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%

Ugyan ez vagyok én is, csak pár évvel fiatalabban. Lekötnek a tech cuccok, tudományok, filozófia, paranormális aktivitások. Nem tanulok rosszul. Átlagos alkatú, (elvileg) jóképű, bár én soha nem mondanám magamról ezt. :/ Szeretek egyedül lenni, vagy olyanokkal akiket kedvelek valamilyen szinten. Játszok én is PC-n. És utálom a tömegembereket, akiknek semmi stílusa sincsen. Ribizliket szintúgy.


Lényegében pacsi neked idősebb én! ;)


14/f Óvd a környezetet BIÁCS!

2019. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy érdekel pár dolog ami sokak számára szokatlan nem tesz téged különlegessé (legalább ismerek 3 srácot a barátaim közül akikre igazak az érdeklődési körök amiket írtál.)

ahogy az sem, hogy megveted a tömeg dolgokat

(nem arról van szó, hogy én egyet értek a rybancnak öltözéssel vagy a belenyugvással de ettől még semmivel se kevesebbek)

Olyan mintha másokat okolnal azért mert nincs barárnőd de előbb nézz magadba.

Nincs önbizalmad egy társaságra vagy utalva, egyedül fosol az utcan b@$zki te írtad le.

Mi a bajod azokkal akik családod alapítanak? Mi van ha nekik ez az álmuk és nekik így teljes az élet de te ezt unalmasnak tartod. Kérdezem te mitől vagy izgalmasabb? Ja, hogy szeretsz főzni meg érdekelnek a fegyverek és persze számítógépen játszol.

Mindenkinek mást jelent a "boldog élet".

Nézz magadba és próbáld magadban keresni a hibát és ahogy mondtad tenni is érte nem belenyugodni hanem megpróbálni orvosolni azt.

Szociális szorongásaid vannak, olvass utána, hogy mit kell tenned ahoz, hogy elmúljon.

Építs egy kis önbizalmat. És akkor minden jobb lesz.

Nem valószínű, hogy az öledbe hullik egy lány és veled marad örökre tenni kell érte.

Most lehet úgy hangzom mint valami libsi de nem vagyok az. Ahogy egy év minden napján 0-24ben önbizalomtól duzzadó valaki se vagyok de azért próbálkozom.

Remélem tudtam segíteni.

18f

2019. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgytűnik hogy félre érthető volt néhány dolog amit írtam, amit most orvosolni is fogok.


Egyrészt, nem tartom semmivel sem kevesebbenek azokat az embereket akik családot alapítanak, csupán azokat nem tudom megérteni akik ezt úgy teszik mintha muszály lenne, tehát nem is akarják igazán és ez a gyerek kárára megy, vagy csupán a sajátjukra és a parnerükére amennyiben még nem született gyermekük, ez szerintem nem kevésbé rossz. Szerintem észre vehetnék hogy "hú van egy munkahelyem amit utálok, össze fogok házasodni valakivel mert hát így 30 évesen már öreg vagyok ideje egy gyereknek, igaz nem lesz időm sem erőm nevelni mert 3 műszakozunk a feleségemmel együt de sebaj, majd megoldjuk, az esküvőre meg felevszünk egy harmadik kölcsönt..." Visszaolvasva ez a rész tényleg félre érthető is volt, így kifejtve remélem már tisztábban olvasható az hogy nincs bajom a családos emberekkel amennyiben képesek is végig csinálni normálisan azt amit felvállaltak.


Másrészt, nem tartom magamat különlegesnek és sosem okoltam mást/másokat azért mert nincsen barátnőm.

Ez nem tudom hogy miből jött le az utolsó válaszolónak, én csupán azt gondolom magamról hogy az átlagosnál sokkal kevesebb korombéli srác rendelkezik hasonló felfogással, érdeklődési körrel, gondolkodás móddal, így kilógok a sorból ami tapasztalataimból kiindúlva mostanában többször okoz nehézséget mint ahányszor megkönnyíti az ember dolgát.


A r**ancokkal meg nem az öltözködésük miatt van bajom, hanem a viselkedésük miatt, és ettől lesznek kevesebbek az én szememben, de termsézetesen utolsó válaszoló megértem hogy neked erről más a véleményed és tiszteletben is tartom.

A belenyugvóó emberekről úgyszintén fenntartom azt a véleményt amit a kérdésemben írtam, de persze a fenti állítás itt is igaz, más a véleményed jogodban áll ezt ki nyílvánítani és így gondolni.


Nagyon remélem hogy ez a hosszú iromány nem lesz sértő/flegma a számodra, mert őszintén szolva így elolvasva annak tűnik, de hidd el hogy nem annak szántam, csupán pontosítottam/kifejtettem néhány dolgot, ami láthatóan a kérdésben megfogalmazott (bevallom néhol hibás) módon nem volt érhető mindenki számára.

2019. aug. 6. 11:47
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja az kimaradt hogy nem "fosok az utcán".

Az hogy nem szeretek példáúl egy nagy belvárosi tömegban egyedűl barangolni mert kellemetlenűl érzem magamat nem egyenlő azzal hogy "fosok az utcán".

És mivel gyanítomn hogy jönne az valakitől hogy "de azt írtad hogy sehová nem szeretsz egyedűl menni" és ja ez igaz is, csak hát szerintem senkinek nem fekszik annyira hogy kiül egy parkba mondjuk tök egyedűl és akkor az összes ott lévő ember őt nézi hogy ez a hülye meg miért ül itt. És nem köszi én nem szeretek a szabadban se telefont nyomkodni, se olvasni, ezeket inkább tömeg közlekedésen vagy itthon művelem.

2019. aug. 6. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem tűnik flegmának, köszönöm az értelmes választ és a pontosítást.

Előző voltam.

2019. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!