Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » GIMIS srácok! Nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GIMIS srácok! Nektek milyen alkatú lányok jönnek be? (Kép is jól jön)

Figyelt kérdés
Sokat olvasom hogy mindenki azzal jön hogy egy nőn ( lányon, még inkább XD) legyen mit fogni, de most a saját korosztályomra lennék kiváncsi, mert nem így tapasztalom, szóval?Válaszolókat felpontozom!

2019. aug. 10. 21:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
17 éves, fiú vagyok és 176 cm magas. És szeretem, ha vékony a lány. Az nálam előny. Magassága pedig hát szeretem, ha alacsonyabb nálam. Ami nagyon előny a lányon, ha hosszú egyenes szálú haja van szinte a barna, fekete bármely árnyalatában. Persze élőben ha egy ránézésből érzem, hogy tetszik, annak ellenére, hogy monjuk göndör haja van, akkor is odamennék hozzá.
2019. aug. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%

Molettek. Felső határ mondjuk 160 centihez a 80-85kg, felette nem. Alsó az 55 60, de az már nagyon az alsó.

A széles csípő, vastag combok fontos, a rúd alkatú virslik nem tetszenek.

2019. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik még válaszoltak, és jöhetnek még vélemények :). Ja és nem kérek privátokat!
2019. aug. 13. 21:43
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

@ruslanagee @arianagrande @iraidasoul

Kb hozzajuk hasonlo az ideallom


(Valamint ha igy nezel ki akkor hello szia es uss egy privatotxd)

2019. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2019. aug. 20. 08:27
 16/22 PinkPrincessQueen ***** válasza:
100%
Mivel én nem vagyok fiú, ezért most ezt csak tapasztalatból mondom. Mindenkinek más az ízlése, minden fiúnak más fajta lányok jönnek be. Az én sulimban általában a vékonyabb, jó alkatú és szép lányokra buknak a fiúk, akik olyan 160-170 cm körül vannak. Persze az sem árt ha egy lányon van mit "fogni", hiszen az a fiúknak imponál.
2019. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a magasság nem számít, igazából ha a lánynak kedves arca van akkor bejön

16/L

Bi

2019. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudik az sem, aki azt mondja, hogy az a jó, ha van mit fogni egy lányon. De sok lány (gondolok itt túlsúlyosokra) magára veszi. Persze nekik is megvan a "rajongótáboruk". Nekem spec a nagyon vékony lányok jönnek be. Nem tudom miért, így alakult ki. Engem nem vonz a felesleg, és nem is tetszik a nagy mell, vagy fenék. Egyszerűen aránytalan számomra.
2019. aug. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
16L, nálunk a suliban a fiúknak inkább a vékony és jó idomokkal megáldott (milyen szépen irtam le😂) lányok jönnek be. Nem mondom hogy nincs kivétel, de a többségük így van vele.
2019. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#16 #19

,,Az én sulimban"

Mindenhol ez van! Nagyobb többségben a vékony lányokra vagy amin van mit fogni azaz ha van mit fogni, ahol kell!! Szeretnek fogni egy formás (esetleg nagy) mellett, egy gömbölyű, formás feneket, de... nem hiszem, hogy a nagy átlag arra gerjed, hogy a hason lévő hurkákat markolássza,esetleg a combnyi vastag karokat ...

A reklámcégek sem szeretnek velük foglalkozni csak tavaly kezdték el ezt csinálni, de szolidan, mert tudják, hogy nem kapnak majd elég figyelmet, mert a nagy társadalom többsége nem szereti és azt mondják jelenleg az emberek, hogy ez a szép, de továbbra is azt mondom, hogy természetesen sokan vannak kik a molett lányokat szeretik.

Ezt ne vegye magára senki. Én csak egy anonymus vagyok, aki egy sötét szobában, nem létező redőnnyel lehúzva itt a gyakorin válaszolgat a szabadidejében pár kérdésre és jelen esetben a válaszokra is reagálok.

16/f

2019. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!