Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen megismertem egy lányt, a randi előtti napon unmatchelt. Lányok, ilyenkor mit éreztek/mit gondoltok? ( Amikor ahelyett hogy azt írjátok "hogy bocs de nem", inkább eltűntök )

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én pont ezért utálok online ismerkedni. Élőbe sokkal nehezebb, de legalább nem futsz bele ilyenbe, ha lényegretörő vagy.
2019. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Fiú vagyok, de egyszerű a megoldás. Volt jobb match addigra, nincs ebben semmi plusz érzés/gondolat. Rossz a másiknak azt mondani hogy nem, bye, neten csak letörlöd és soha nem kell megint látnod.
2019. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talált valakit, akinek nagyobb a karja, jobb a haja vagy nagyobb a pömpőlje
2019. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt máshogy oldom meg. Beszélgetek Tinderen. Ha kiderül hogy mégse jön be (pl 2 nap után szivecskézik, vagy kiakad ha fél napig nem írok stb), akkor unmatchelek.

DE ha ezen a "teszten" átmegy, azaz napokig elbeszélgetünk ugy hogy semmi "válóok" nem derül ki, akkor átmegyek vele messengerre. Ott kérek egy videóbeszélgetést, hogy lássam olyan-e mint aminek kiadja magát (pl nincs elhízva, nincsenek gyanusan jól beállított képei stb), és hogy ott is, mondhatni "félig élőben" el tudunk-e beszélgetni. Ha még ezek után is szeretnék vele találkozni, akkor megbeszélek vele egy randit.

2019. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
hát, lehet ijesztően megszállott viselkedést produkáltál és megijedt, vagy egyszerűen csak megismert (már amennyire chatelésből lehet) és meggondolta magát.
2019. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!