Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tinderen megismertem egy lányt, a randi előtti napon unmatchelt. Lányok, ilyenkor mit éreztek/mit gondoltok? ( Amikor ahelyett hogy azt írjátok "hogy bocs de nem", inkább eltűntök )

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tinder, online, társkeresés

aug. 10. 23:39  Privát üzenet  

A válaszok
Én pont ezért utálok online ismerkedni. Élőbe sokkal nehezebb, de legalább nem futsz bele ilyenbe, ha lényegretörő vagy.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 10. 23:44 Privát üzenet
Fiú vagyok, de egyszerű a megoldás. Volt jobb match addigra, nincs ebben semmi plusz érzés/gondolat. Rossz a másiknak azt mondani hogy nem, bye, neten csak letörlöd és soha nem kell megint látnod.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 11. 00:47 Privát üzenet
Talált valakit, akinek nagyobb a karja, jobb a haja vagy nagyobb a pömpőlje

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 11. 12:26 Privát üzenet

Én ezt máshogy oldom meg. Beszélgetek Tinderen. Ha kiderül hogy mégse jön be (pl 2 nap után szivecskézik, vagy kiakad ha fél napig nem írok stb), akkor unmatchelek.

DE ha ezen a "teszten" átmegy, azaz napokig elbeszélgetünk ugy hogy semmi "válóok" nem derül ki, akkor átmegyek vele messengerre. Ott kérek egy videóbeszélgetést, hogy lássam olyan-e mint aminek kiadja magát (pl nincs elhízva, nincsenek gyanusan jól beállított képei stb), és hogy ott is, mondhatni "félig élőben" el tudunk-e beszélgetni. Ha még ezek után is szeretnék vele találkozni, akkor megbeszélek vele egy randit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 11. 13:19 Privát üzenet
hát, lehet ijesztően megszállott viselkedést produkáltál és megijedt, vagy egyszerűen csak megismert (már amennyire chatelésből lehet) és meggondolta magát.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 18:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megismertem egy fiút, holnap találkoznánk 3. alkalommal mint randi, és azt beszéltük meg, hogy mivel rossz idő van így átmegyek hozzá. Nem korai átmenni hozzá?
Megismertem gólyatáborban egy lányt, hogyan szedjem fel?
Tinderen megismertem valakit, taliztunk, utana nem lattam a matcheim kozott. Allitotag torolte magat, de lattam a profiljat azok kozott akiket lajkolhatok. Hihetek a sracnak vagy hulyenek nez?
Ott voltam azon a helyen ahol megismertem és ahol később összejöttem az exemmel. Nagyon felkavarta a dolog! Mit csináljak?
Megismertem egy lányt a neten, kiderült hogy egy városban lakunk, szeretnék vele találkozni. Mit csináljak?
Nem rég megismertem egy lányt fb on keresztül, mit csináljak? (többi lent)

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!