Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem rég megismertem egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég megismertem egy lányt fb on keresztül, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval kb egy hete megismerkedtem vele fb on keresztül de még nem találkoztunk, és van barátja de sokszor ad olyan jelet hogy simán létrejöhet egy párkapcsolat köztünk, a következő heteim nagyon zsúfoltak és nincs időm találkozni vele (ha mégis tudok szakitani kis időt akkor lehet) és ne mtudom miket mondjak még neki hogy egyre jobban érdeklődjön irántam mert nemnagyon ismertem még meg és nem zárkózott de nagyon sok mindent nem tudok még rolla és nem tudom mit szeret és ezt szeretném még kideriteni, meg egy két apróbb dumát akarok mondani neki h tudja h szeretnék valamit! Amiatt hogy van barátja nem aggódom mert állitólag sokat veszekednek.

2016. dec. 18. 17:34
 1/2 okosóra ***** válasza:
Tesom szerintem egy kamus csajszi nincsen pasija csak bekamuzza hogy meginkabb meg akard szerezni ez forditott pszichologia
2016. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Háát,előbb-utóbb úgyis kiderülne ha csak kamuzik.Kérdezd meg tőle hogy hívják a barátját.Vagy lehet van feltéve közös kép facebookra ?!

Dícsérd meg az alakját,a haját,szemét ezeknek biztos örülne.Ha elmentek valahova és egymás mellé űltök karold át a derekát.Szerintem nem is kell ennél nagyobb bizonyíték,hogy szeretnél tőle valamit.

Ha nem mered,gondolj arra,hogy mindenki ezt csinálja és bizonyísd be magadnak hogy te is képes vagy rá.

Vagy inkább ne is gondolkozz mozdítsd meg a karod öleld át a derekát és onnantól már nincs vissza út.A téma meg ki alakul az magától.Ha találkozok valakivel mimdig ezt érzem hogy nem lesz miről beszélgetni de valahogy mindig kialakul valami têma.Nem csak neked kell beszélj hanem a csajnak is úgyhogy ne izgulj!!

Majd írd meg mi volt :) Sok szerencsét!!

2016. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!