Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jönnek be az alacsony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be az alacsony lányok?

Figyelt kérdés

Fiúk titeket mennyire imponál ha egy lány alacsony? Vagy zavaró? 153cm vagyok. Emiatt fiatalabbnak is néznek:(. Nincsenek nagy melleim sem, deszkának nem mondanám magam. Csak őszinte véleményekre vagyok kíváncsi, amiket előre is köszönök. A bunkó nem témához fűződő válaszokat hanyagoljátok.

17/L



2019. aug. 13. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is alacsony vagyok olyan 165 így nyilván tetszenek és aranyosak :) 19/f
2019. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Semennyire se zavaró. Még egy picit imponáló is.
2019. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 gost75 válasza:
Szia! A férfi társaim nagy többségének(baráti társaságomban 17db😁bika😆😆beszédtéma volt nemrég) pont az alacsony nem kimondottan nagy cickóval rendelkező hölgyek jönnének be. Laci/175cm
2019. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gost75 válasza:
Szia! A férfi társaim nagy többségének(baráti társaságomban 17db😁bika😆😆beszédtéma volt nemrég) pont az alacsony nem kimondottan nagy cickóval rendelkező hölgyek jönnek be. Laci/175cm
2019. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!