Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi miatt lehet, hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lehet, hogy nincs kapcsolatom? 18/L

Figyelt kérdés
Szóval. Nem vagyok antiszoc. Jó nem is vagyok egy hu de nagyon nyitott valaki, nem járok bulizni max nagyon néha házibuliba. (értsd voltam kb 2-szer xd) Kb jól kijövök a fiúkkal, tudok velük normálisan beszélni. És kb átlagosan is nézek ki, szóval így semmi baj nincs velem. Talán annyi (ha ez egyáltalán bajnak számít, habár nekem semmi bajom nincs vele) , hogy kicsik a melleim .-. Nem tudom ez mennyit számít a fiúknak..valaki azt mondja semmit valaki meg h azért számít...gondolom ez is fiúfüggő. A személyiségemet tekintve talán annyi baj lehet h elég gyerekes tudok lenni meg kicsit szétszórt. Volt már, hogy randiztam egy 21 éves fiúval de nagyon zavart, hogy idősebb nálam és folyton uralkodni próbált rajtam. Szóval azt hiszem a velem egyidős vagy kicsit fiatalabb fiúk jönnek be, habár ezt sem tudom biztosan mert kb semmi tapasztalatom nincs még .-. Igazából nem értem, hogy miért nincs kapcsolatom de borzasztó ez a magány. Már a húgomnak is van barátja (amúgy vele is tökre jól kijövök, szóval tényleg nem az a baj, hogy megkukulok fiúk társaságában). Tudnátok tippeket adni, hogy mit tehetnék és min változtassak esetleg? Vagy h egyáltalán mitől lehet, hogy nincs még barátom?

2019. jún. 13. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Modern nyugati társadalmakban hatalmas probléma az, hogy a fiatalok nehezen vagy egyáltalán nem találnak párt.


Esetleg elmenni valakivel közösen könyves boltba kezdésnek?

2019. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Talán azt a részt emelném ki hogy idegesít hogy “uralkodik feletted”. Senki nem szereti a domináns nőket csak eltűrik azok akiknek ők jutottak.
2019. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem szeretnék domináns lenni csak annyit h egy szinten legyünk. Ne legyen domináns fél a kapcsolatban. Ha azért nem kellek egy fiúnak mert nem tud felettem uralkodni akkor keressen mást én meg max elmegyek egy menhelyre és lesz pár cicám. Még az is jobb egy olyan kapcsolatnál ahol csak alárendelt vagyok. .-.
2019. jún. 14. 00:29
 4/11 $$$$$ ***** válasza:
51%

Az hogy nem szereti hogy uralkodnak felette nem azt jelenti hogy dominans. Csak nyilvan nem szereti hautasítgatjak.Amiben 100%ban igaza van. Egy párkapcsolatban a 2 fél egyenlő. Legalább is szerintem. Meg amugy is rendes srac azert enged néha a barátnőjenek.Legalabb is en eddig ezt tapasztaltam . Es az hogy enged nem azt jelenti hogy papucs... De pl.nekem rossz érzés lenne ha lenne baratnőm és éreznem hogy nem érzi jol magat. Ha meg boldog lenne én is az lennék tehat én engednek sokszor . És inkabb az lenne amit ő szeretne.De amugy nem tudok tippet adni mert nekem se volt még baratnőm. Töbször volt mar alakuloban de aztan mindig felbe szakadt XD. Nem tudom miert. De ez van. Bár ez jelen pillanatban is boldog vagyok mert minden más megvan az életemben. De azért jo lenne ha lenne barátnőm...

18/F

2019. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 $$$$$ ***** válasza:
Na latom mire megírtam a kérdező is megírta😊
2019. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem gáz a kis mell. Átlagos problémáid vannak, igazából a srácok bfszok manapság, ezért nincs barátod. Normális, hogy nem akarsz parancsolgató idiótát. Gondold át, hogy kik azok az ismerősi körödben, akik úgy bejönnének és reklámozd kicsit magad, hátha észreveszik, hogy tenni kéne valamit. Mittomén, ráírsz facebookon, hogy "Nincs kedved elvinni valahova, elég uncsi itthon?!", persze lehet finomabban is, hátha maguktól is kitalálják, mi a teendő :).
2019. jún. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Deniel9 ***** válasza:
27%
Csak, hogy legyen egy értelmes komment is. Nem tudom, hogy vannak egy magaddal problémáid (Gondolok itt a mell méretedre pl.) de először magadat fogadd el olyannak amilyen vagy aztán várd el mástól. És hidd el, egy nőt a melle (mellmérete) vagy a segge teszi nővé. Egyébként meg az ember társas lény, persze, hogy igényeljük a törődést és a szeretet a másiktól csak nem mindegy, hogy egy általad leírt selejtes embertől aki dominálni akar és irányítani vagy egy normális fiútól aki megbecsül és olyannak szeret amilyen vagy. [19/F]
2019. jún. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Deniel9 ***** válasza:
85%
Lemaradt a NEM szó:) *Nem a melle és a segge teszi nővé*
2019. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
63%

Látszólag nincs semmi gond, szóval egyszerűen csak ismerkedned kell, és előbb-utóbb beleakadsz egy hozzádillő srácba.


Vagy van gond, csak ez nem derül ki a leírásodból.

2019. jún. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, időre van még szükséged, hogy megtaláld a megfelelő személyt? Nem mindig megy egyből.
2019. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!