Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
17/F vagyok és rajtam kivűl az összes ismerősömnek és barátomnak már volt barátnője /van én nekem nem sikerült soha sem meg találni egy olyan lányt aki nem csak ki használ hanem ön magamért szeret vagy tényleg ennyire számít a pénz ?

2019. aug. 18. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Az utolso kerdesre valaszt adok. Igen. Ha szegeny vagy, ezt tanuld meg: nem szegyen! Minden no szereti ha a ferfi divatosan oltozik. Ha meg tudod tenni, en azt javaslom, ha olcso kinai cipod van, csereld le, gyujts penzt. Koztudott, hogy a lanyok azt nezik eloszor. Biztos le leszek pontozva, en evekig nem torodtem ezzel, aztan mikor eszembe jutott (nem volt gond a penz) maris szoba alltak velem. Es csak egy adidas felirat 😂 ide fajult a vilag..
2019. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Ez nagyon személyfüggő,lehet,hogy a pénzre mennek,lehet,hogy nem vagy ideális neki,lehet,hogy más kell neki stb.. a lényeg! Én is eléggé válogatós voltam.. De a pénzt sohasem néztem! Aztán jött egy fiú aki elnyerte a tetszésem és azóta vele vagyok már 1 éve.. Amit én tanácsolnék h ne keress csajt,ne akarj csajt.. a legjobb az lesz amikor azért fog kelleni valaki,mert megfogott.

Sok sikert!

18/L

2019. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nesty ***** válasza:

A barátnőim és én se vagyunk olyanok, hogy számítana a pénz, és csak azért dobnánk valakit, mert nem márkás cipő van a lában!

Bár nem mondom, hogy hülyeség, mert igenis vannak ilyen lányok, de próbáld meg nem azokat bevonzani.

A lényeg, hogy az elejétől kezdve önmagadat add, és legyen önbizalmad, de persze egészséges önkritokával!

Hidd el annál vonzóbb nincs egy srácnál.

Plusz amúgy tényleg ne görcsölj rá, akkor fog rád találni a neked való lány, amikor élvezni fogod a szingli létet.

2019. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!