Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha senkinek nem tetszem, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha senkinek nem tetszem, nem lesz kapcsolatom sem?

Figyelt kérdés
Fiúk, Ti összejönnétek olyannal, akiben semmi nem fog meg?
2019. aug. 20. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mindenkiben van valami különleges

De nyilvan nem johetsz be mindenkinek

Honnan tudod hogy senkinek nem tetszel? Belelátsz az emberek fejébe? Esetleg ismered az összes fiút a földön?

Amúgy nyilvan nem jonnek ossze olyannal aki nem fog meg es nem tetszik

2019. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig mindenki azt mondta, hogy nem vagyok az esete, vagy csak simán megmondták, hogy gusztustalan vagyok. A pasim pedig egész kapcsolat alatt azt mondogatta, hogy hogy nézek már ki... Általában emiatt is van vége a dolgoknak... Pedig egyik pasi sem nézett ki jól akivel együtt voltam, de nekem sikerült nem azzal foglalkozni, hogy ki milyen külsőleg.
2019. aug. 20. 09:01
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nagyon erolteted ezt a dolgot

Alapbol minek jarsz olyannal aki meg csak kicsit se tetszik? Es minek turod el hogy igy viselkedjenek?

2019. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

És elgondolkoztál-e már azon, hogy mi van ha tényleg van valami abban amit mondanak rólad? Nem sértésből, de ha pl. úgy öltözködsz mint öreganyád, akkor ne csodálkozzál.

Változtass ha kell, vagy csak lehet szimplán eddig nem volt szerencséd. De mindennek oka van.

2019. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem az öltözködésemet szólták le, hanem engem, a fejemet, a kinézetemet.
2019. aug. 20. 09:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Azokrol meg nem tehetsz szoval enyit errol
2019. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem én se ezt a külső mániát. Nekem annyi a fontos, hogy a lány kedves legyen, lehessen vele beszélgetni, elmenni erre-arra. Annyira nem érdekel, hogy hogy néz ki, hogy ha ismerkednék egyel, nem is kérnék képet, majd a találkozáskor úgyis látom.
2019. aug. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 PinkPrincessQueen ***** válasza:
81%
Mindenki úgy gyönyörű ahogy van, és aki ezt nem látja a másikban az nem egy ép elmével rendelkező ember. Biztos, hogy tetszel valakinek, csak nem szabad feladni a reményt. Te is úgy vagy egy csodálatos ember, ahogy vagy, és ne próbálj megváltozni. <3
2019. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de annak semmi értelmét nem látom, hogy olyannal legyél akiben nem fog meg semmi. Ilyen kapcsolat nem is kéne. Én se jönnék olyan fiúval össze akiben semmi nem tetszik...és itt most nem is a külsőn van hangsúly. :D
2019. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden lány szép, csak van aki válogat a sok p*cs meg külsőre megy hogy a lány magamutogató ribi legyen stb.. Ha nem irtad volna hogy már valószínűleg 5 "pasid" volt rád irtam volna szivesen.
2019. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!