Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban tényleg csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban tényleg csak a vékony lányok elfogadottak? Az alakom átlagosnak is nevezhető annyi kivétellel hogy a combom es a melleim nagyobbak mint a körülöttem lévőké. Érdemes lenne diétába kezdenem? 168-9 cm/65kg

Figyelt kérdés
Első sorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi,de lányok a tiéteket is tárt karokkal várom! Tanácsok,tapasztalatok,vélemények! Előre is Köszi a válaszokat!

2019. aug. 20. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom de milyen emberekkel élsz,de én neten azt veszem észre,hogy a vékony lányok bántalmazása már menő. Ha van egy tényleg elhízott lány, akire ráférne a diéta, akkor is ő szép, és nem kell "gibic" legyen,ahhoz hogy szép legyen. Nem,de ahhoz hogy egészséges legyen, nem áratana fogynia.

Neked kedves kérdező meg nem kell fogynod. Pont jól vagy. Van akinek a dundibb lányon jönnek be. Sőt nagyon sok van. Olvass csak itt körbe és meglátod.

2019. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Par kilo boven belefer, csak a zsirdisznokkal van baj.
2019. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kiló a lényeg, hanem, hogy az zsír, vagy izom? A formátlan, széfolyó, tartás nélküli paca nők nem túl szépek. És nyilván tudod, hogy a férfiak evolúciósan külsőt nézik először.
2019. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó megmondta a tutit. Nem mindegy hogy miből áll az a 65 kg, tehát én láttatlanban ítélkezek. Biztonság és az önbizalmad kedvéért próbálj meg egy kicsit fogyni. Szerintem nem vész a súyod, de lány létedre ehhez a magassághoz kicsit soknak tartom. Edzésnek pedig kardiót ajánlok éh gyomorra, iszonyatosan jól pucol. A kalóriából is próbálj kicsit visszavenni és próbálj úgy enni. Ha év végéig ezt becsületesen betartod már akkor látványos eredményt lehet elérni. ;)
2019. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sovány srác lévén (189 cm/65kg) nagyon nem jönnek be a teltebb lányok.


Nyilván nem baj, ha nem anorexiás egy lány, sőt...

De azért ne legyen rajta számottevő felesleg.


DE: elfogadni teljesen elfogadom őket!

Ismerek olyan lányokat akik nem éppen soványak, de attól jóba vagyok velük, s tapasztalataim szerint semmi hátrányos megkülönböztetés nem éri őket...

2019. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
A magasság és a tömeg csak egy szám. Némi plusz kiló akár szép is lehet, nem a számok miatt fogok bárkit elítélni.
2019. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem akarnám rábeszélni, hogy nyomás fogyni, meg mozogni, ha ő így érzi jól magát, akkor nosza, csak ha a véleményünk érdekli, akkor az meg az, hogy a külső alapján nagyon messzemenő következtetéseket lehet levonni az ember belsőjével kapcsolatban és ez lehet döntő egy kapcsolat terén.
2019. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó vagy így ahogy vagy, de a lényeg hogy te fogadd el magadat és ne màsok vélemènye határozzon meg.
2019. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Pont nemrég ismerkedtem meg 2 molettebb lánnyal, nem kérdeztem de 160-165 cms magassághoz sacc/kb lehettek 65-70 kg nehezek. Mindketten évek óta párkapcsolatban élnek, és a párjaik "normál" testalkatúak.

Akkor diétázz, ha téged zavar a túlsúly.(Vagy ha jár vele valami egészségügyi probléma.)


Egyébként én mindig arra gondolok, ha mások fél karral, kerekesszékesként, siketen, vakon, pszichiátriai betegként képesek párt találni, akkor néhány pluszkiló igazán nem lehet akadály.


19/L

2019. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 $$$$$ ***** válasza:
100%

Szerintem a 168 cm 65 kg az még jó 😊.

19/F

2019. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!