Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a véleményetek egy olyan srácról akinek nincs előnyös külső tulajdonsága, félénk is, viszont jó a személyisége és intelligens?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 18:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok azzal hogy kell a testi vonzalom egy normális párkapcsoalthoz, sosem voltak olyan illúzióim hogy nem, sőt sokszor én éreztem amiatt rosszúl magam, mert volt néhány olyan lány akinek én tetszettem, és szerettek volna velem kapcsolatot, de egyszerűen én nem tudtam vonzódni hozzájuk, pedig jófejnek tartottam őket, jól el is tudtam velük tölteni az időm, de egyszerűen nem tudtam volna velük elképzelni egy párkapcsolatot, és tök russzúl esett hogy olyan srácként aki örülhetne annak hogy végre egy lánynak nincs baja a külsejével el kellett utasítanom őket mert undorító dolog lett volna őket hitegetni hogy van esély egy kapcsolatra.
2019. aug. 29. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!