Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok, egyedül és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, egyedül és rosszul, ti mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mivel a mai világba nem vagyok egy elfogadott alak, aki meg talán elfogadna egy visszahúzódóbb féltékeny típus srácot az budapesthez közel sem lakik, így rohadtul magányos vagyok, az életbe semmi se jött még össze, ami lehet csak elromlott és rossz, beleuntam sírhatnékom van kb egész nap a magánytól, az ismeretlen emberek is max bántanak/lenéznek, élőbe pedig kétlem hogy tudnék ismerkedni.. Hobbim nincs, a gép előtt ülök reggel/este évek óta, más nem tud foglalkoztatni, egyedül itt érzem egy nagyon picit néha jol magam, és még egy barátnőre vágyok, de sajnos egyik sincs... (okay, gépem van de maradjunk annyiba nem a leg tökéletesebb most:D)

Aki ilyen helyzetbe van, mivel terelte el a figyelmét arról hogy valószínűleg soha nem lesz senkije, mert előítéletes a magamutogató lányokkal, és senkit se érdekel a nyomora? Valakinek sikerült már elfelejtenie a dolgot..?

(Az olyan fajta tanács hogy "élőbe ismerkedj" stb kizárva, nem is menne egyrészt, másrészt mielőtt találkozok vele azért megismerném hogy egyáltalán elfogad-e amilyen vagyok, és nem csak egy felesleges csalódás miatt találkoznánk..)

Köszi ha végig olvastad - 18f



#magány #megszokás #unalom #Társkeresés FAILED #rossz kedv 0-24
2019. aug. 26. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem teljesen de kicsit hasonló helyzetben vagyok. Én csomó emberrel találkozom viszont amint egyedül vagyok tök szomorú leszek de van hogy akkor is amikor nem. És nagyon szar szóval -tökre átérzem a helyzeted. Én úgy oldom meg hogy tudom hogy semmit nem segít az önsajnálat és attól nem lesz jobb szóval inkább így elnyomom magamban addig amíg nem találok valakit. Nekem eddig bevált szóval én ezt tudom tanácsolni. Remélem tálalsz valakit. ❤
2019. aug. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, köszi, de én nem tudom elnyomni.. Már régóta ezen kattogok, csak a visszautasitás és bántás, 1 lány volt az életembe nem rég de ő is lemondott rólam, és már oda jutottam hogy nem akarok tovább élni igy.. Mert egyszerűen nem megy, én ezt nem tudom elfolytani, csak azt akarom hogy valaki elfogadjon mindennél jobban szeressen, hogy tudjak vigyázni valakire és megölelni magamhoz húzni amikor csak akarom.. De ha van is olyan aki nem elküld a francba hogy milyen kisajátító vagyok, akkor meg budapesttől olyan messze lakik hogy az életbe nem tudnék találkozni vele :( Tudom furcsa hogy 18 éves srác létemre ugyan úgy vágyok nyálas dolgokra mint egy kislány :D Meg hogy nem szexkapcsolatot akarok meg ilyesmi, de hát mindenki más.. És ezért is elítélnek engem... Úgy érzem nem fogok találni igy soha senkit, változni meg nem akarok, mert az a macsó srác már nem én lennék, pedig elvileg helyes vagyok, de egyszerűen nem érdekel a külsőm, ne azért szeressenek...

köszi a normális aranyos kommentet első

2019. aug. 26. 01:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia

Én szívesen beszélgetnek veled, ha szeretnéd.

2019. aug. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
megint itt az állandóan panaszkodó, rohadtul uncsi már, te a vékonypéniszű rém, Balázs, meg a 36 éves szűz kezet foghatnátok
2019. aug. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Valamit benéztél 4-es mert a "nem recskáztam" és a többi nem én vagyok, csak ez az egy profilom van. Ha valami nem tetszik, akár tovább is görgethetsz, igazából nem tudsz érdekelni. :)
2019. aug. 26. 03:01
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Ezért a problémáért egyedül te vagy a felelős.


A húgom egy nagyon visszahúzódó személy (ami amúgy teljesen elfogadott, sok ilyet ismerek, akiknek mégis van támogató családjuk és igaz barátaik vagy éppen szerető párkapcsolatuk), aki utál idegenekkel beszélni, annak a lehetősége is fent volt egy ideig, hogy szociális fóbiás. Egyedül netes játékokon keresztül beszélt másokkal, főleg srácokkal. Sokan akartak vele találkozni, mert amúgy egy nagyon rendes lány, de ő sose ment el, mert félt találkozni személyben. Aztán jött egy srác, akivel rengeteget levelezett, és jobban megkedvelte, mind addig bárkit. Ő is találkozni akart, és hosszas huzakodás után a húgom el is ment találkozni. Ennyire még sose lépett ki a komfortzónájából, ez nála bátorság volt. December óta pedig együtt járnak, és nagyon szeretik egymást. A húgom továbbra is egy inkább visszahúzódó személy, de olyan partnerre talált, aki előtt megnyílhat, és nem kell tartania semmitől, és nem utolsó sorban, nagyon jól szórakoznak együtt (a szórakozás nem a diszkót és társait jelenti természetesen).


Ha nem hagyod ott a kis buborékodat (=házadat) akkor mások nem fognak noszogatni, hogy menj el velük. Akkor szépen bezárkózva telnek el az éveid mások tudta vagy érdeklődése nélkül. Ők boldogan élnek, míg te erre csak vágysz.


Miért érdekelne bárkit a nyomorod? Honnan veszed, hogy mások egyáltalán tudnak róla?


Ha nem teszel semmit azért, hogy legyen barátnőd, akkor hiába vágyakodsz, mert nem lesz.

Ha nem teszel semmit azért, hogy ne unatkozz, akkor továbbra is unatkozni fogsz.


Senki sem fog összejönni veled, mert miért tennék? Egy pozitív dolgot nem írtál magadról. Csak rosszat írtál magadról, ezek után csodálod, hogy egyedül vagy? Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, de ezeket a többség tudja kompenzálni, vagy ha nem is, a lehető leginkább elnyomja a rosszakat.


Kezdj el egy hobbit, biztos van legalább egy dolog, ami érdekel. Én az összes sulin kívüli barátomat táborok (múzeumos vagy cosplay), sportok (karate, lovaglás és úszás) által ismertem meg. Másfelől, ez jelentősen csökkentené az unalmas szürkeséget, amiben bizonyára vagy.


A változásnak veled kell elkezdődnie. "Be the best version of yourself." Amíg magadat ennyire semmibe veszed, miért tenne másképp bárki más?


Te összejönnél olyannal, akit semmit nem kezd az életével és egyedül rosszat tud írni magáról? Ugye, hogy nem. (A "de tudnám őszintén szeretni" semmit nem ér. Ugyanis mások is tudnák őszintén szeretni.)


Amíg az életed görcsölésből és magányból áll, addig nem fog semmilyen pozitív változás történni. Ha akarsz valamit/valakit, azért igenis tenni kell, nem otthon búslakodni és másokra fújni (nem előítéletes minden lány, azért sem lesz előítéletes valaki, mert te pont nem jössz be neki semmilyen szinten).


18/L

2019. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából a 6-os leírta a lényeget, azt jó lenne lementened és elővenni mikor rosszul érzed magad. A magány érzésével sokan küzdenek, sajnos ez egy olyan világ, ahol nehezebb minőségi kötődést kialakítani mással, de nem lehetetlen. Próbálkozni kell és dolgozni a kapcsolatért, legyen az baráti vagy szerelmi.


Ebben az egy leírásban megjegyezted hogy mennyire nem vagy jó semmire és mindenki más a hibás emiatt, illetve rögtön lesöpörtél több lehetőséget is a fejlődésre (kizárt hogy élőben ismerkedj, hobbid nincs, de inkább azzal foglalkoznál hogy hogyan felejtsd el a kinti életet).


Tegyél azért hogy lekösd magad és kiteljesedj, olyan egyszerűen lehet, hogy el sem tudod képzelni. Mit csinálsz a gép előtt reggeltől estig? Filmezel, játszol, zenéket hallgatsz, videókat nézel? Milyen fajta dolgok érdekelnek azon belül? Ásd bele magad jobban a témába és foglald le magad velük. Szedj fel tudást azzal kapcsolatban, nézelődj oldalakon, írkálj posztokat kommentben oda, amilyen téma leköt.


Mozdulj ki és tervezd meg mit csinálnál, élvezd egyedül. Élvezd hogy csinálhatod, hogy részt vehetsz benne. Nézhetsz csoportos dolgokat is aztán, vagy egyből ha úgy van kedved. Olyan nincs hogy semmi nem érdekel, ez egy hülye duma. Maximum az van, hogy semmit nem akarsz csinálni, mert azt mondod magadnak hogy úgysincs értelme és úgyis belebuksz, nem érzel rá energiát, ami vagy az erős önbizalomhiányodnak köszönhető, vagy már átmegy akár depresszióba és egyéb mentálisan problémás területekre. Akarj változni és tegyél érte, mert senki nem fog kiráncigálni a rossz állapotodból, csak elhúz melletted az élet. Mehetsz pszichológushoz is, ahol együtt tudtok haladni az önismeretben és tudnál kivel beszélgetni az érzéseidről, gondolataidról, lenne ki reagálna rá.

2019. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én most instás társkeresőkön ismerkedek. Lehet hülyeség de sokan teszik ezt még és lehet normális embereket kifogni. Nekem azt hiszem most sikerült is találnom egyet.
2019. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Én vagy mi nem tudunk helyetted ismerkedni,oké,hogy visszahúzódó vagy,de biztosan van valami olyasmi ami érdekel.Pl a kedvenc zenekarod koncertje,valami sport vagy egy könyv klubb..Ilyen helyeken rengeteg emberrel tudsz ismerkedni,lesz közös témátok.Ha pedig már odáig eljutottál,hogy mondjuk férfiakkal barátkozol,belefogsz jönni és a nők/lányok sem ijesztenek meg.
2019. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

6-os a srác akkor szerencsés meg a hugod is, ez nekem soha az életbe nem fog összejönni..

Beszélgetés után én is találkoznék, én is ki akarok mozdulni mert az évek óta 0-24 monitor nézéstől már romlik majd a szemem, én is megölelnék egy lányt leülnék vele dumálni és vigyáznék rá. Tény hogy nem sok lánytudja elfogadni azt hogy én előre megmondom hogy kisajátító vagyok és féltékeny, de van aki igen is elfogadna. A problémám csak az hogy nem is azzal van a baj hogy elhívjam, mert növesztek tököt ehhez, de egyszerűen senki nincs még csak közel se budapesthez, igy esélytelen a személyes találkozás... Sok tanácsra próbálok nyitott lenni próbálok kezdeményezni beszélgetést, de ha valaki elfogadna ugy ahogy vagyok mindig kiderül hogy a határ mellett lakik és az életbe nem tervez pestre jönni.. Buliba meg ilyen helyekre nem szoktam járni, a barátnőmet se engedném el mondjuk..

Személyesen meg leszólítani 100% hogy nem menne, szóval az is kilőve. A mai világba amugy sem árt ha előbb megnézhetem a viselkedését hogy nem-e művel butaságot az interneten.. (sajnos tapasztalat)

2019. aug. 26. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!