Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok, egyedül és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, egyedül és rosszul, ti mivel ütitek el az időt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mivel a mai világba nem vagyok egy elfogadott alak, aki meg talán elfogadna egy visszahúzódóbb féltékeny típus srácot az budapesthez közel sem lakik, így rohadtul magányos vagyok, az életbe semmi se jött még össze, ami lehet csak elromlott és rossz, beleuntam sírhatnékom van kb egész nap a magánytól, az ismeretlen emberek is max bántanak/lenéznek, élőbe pedig kétlem hogy tudnék ismerkedni.. Hobbim nincs, a gép előtt ülök reggel/este évek óta, más nem tud foglalkoztatni, egyedül itt érzem egy nagyon picit néha jol magam, és még egy barátnőre vágyok, de sajnos egyik sincs... (okay, gépem van de maradjunk annyiba nem a leg tökéletesebb most:D)

Aki ilyen helyzetbe van, mivel terelte el a figyelmét arról hogy valószínűleg soha nem lesz senkije, mert előítéletes a magamutogató lányokkal, és senkit se érdekel a nyomora? Valakinek sikerült már elfelejtenie a dolgot..?

(Az olyan fajta tanács hogy "élőbe ismerkedj" stb kizárva, nem is menne egyrészt, másrészt mielőtt találkozok vele azért megismerném hogy egyáltalán elfogad-e amilyen vagyok, és nem csak egy felesleges csalódás miatt találkoznánk..)

Köszi ha végig olvastad - 18f



#magány #megszokás #unalom #Társkeresés FAILED #rossz kedv 0-24
2019. aug. 26. 01:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ilyen világban élünk, a nagypofájú, agyát is szltdrogozó,egész nap discoban pénzét elverő emberek a királyok a lányok szemében :D ha még gypsy is vagy az még nagyobb előny, normális értékrendű emberek senkinek se kellenek fogadd el.
2019. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok olyan szuper értékrendű emberke, amúgy vannak rossz cigányok de jók is, például a cigány lányok elég helyesek, persze nem a 2 liter sminkbe áztatott haspólós kis egyedek.. Nem vagyok én szorgos munkás ember, tehát nem vagyok tökéletes, viszont olyan drogos féreg sem.. Tudom hogy ilyen nem kell senkinek, csak azért nem tudom elfogadni mert nem találom meg azt az egyetlen lányt akinek jó lenne egy őszinte hűséges kapcsolat, ahol elmondjuk egymásnak mi a baj, megbeszélünk mindent, együtt vagyunk megöleljük szeretjük és elfogadjuk egymást.. De persze mások szemébe ÉN vagyok a szar amiért őszinte kapcsolatot akarok...
2019. dec. 5. 18:20
 13/15 anonim ***** válasza:

Olyan rohadt felszínes világban élünk, hogy senki nem fog akarni egy ennyire mély kapcsolatot kb.

Mai lányoknak kell egy szexpartner aki az ő ízlésüknek megfelelően néz ki és lehet mutogatni instan meg facebookon és ennyi.

Aztán jön a következő buli ahol bedrogozik vagy leissza magát esetleg mindkettő és akkor bárkit lecumizik.

Ez van.Ez a magyar lányok többsége.

2019. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Így van utolsó! Gusztustalanok.. Instán meg tiktokon ott nyomulnak meg tátognak mint valami idióták, és azt hiszik a sok ribis haspólóba meg 1 tonna vakolatba jol néznek ki.. Csak találnám meg azt az egyet aki nem ilyen és szeretne hűségbe, tuti soha nem engedném el..
2019. dec. 5. 22:17
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyet a nyugati világban nem igazán fogsz találni.
2019. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!