Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eléggé magányos vagyok, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nincs senkim (kapcsolat terén), és nagyon rossz egyedül. Mit tegyek? Egy fiatal lány vagyok, és tudom nem ezzel kéne foglalkoznom, de annyira szar érzés, hogy nem kellek egy fiúnak sem. Még csak barátkozni sem akarnak velem.

2019. febr. 2. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Szilvás buktát mert azt szeretem.(bocs magas labda volt) Barátkozz velem :DD
2019. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Küldj nudeokat snapen forme
2019. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy erre nem igazán lehet választ adni. Nem ismerünk és nem tudjuk hogyan viselkedsz a mindennapokban. Ha túlságosan visszahúzódó vagy, lehet az a baj. Ha meg túlságosan nyomulós...nem lennél itt :) Na jó, viccet félre téve. Megpróbálok ennyi infóval segíteni.

Merj nyugodtan odamenni fiú ismerőseidhez (pl osztálytárs) s nyugodtan beszélgess velük. Ha hózzá tdusz szólni az adott témához hát gyerünk, ha viszont nem, akkor nyugodtan kezdj bele egy másikba. Ha kicsit félénk vagy, nehézkes, tudom, de nincs mit veszíteni. Most full komolyan. Mi lehet? Cikiznek életed végéig? Hadd cikizzenek! Elmész ebből a suliból (gondolom továbbtanulásnál) és többet úgysem találkozol velük. Én még most is szídom magamat így középiskola elején, hogy miért nem szóltam be a tanáraimnak és hogy miért nem csajoztam. Persze most már máshogy teszem. Hiszen 3 év és ott a fősuli...Elkezdtem megérteni a dolgok működését

Ha meg csak pl tömegközlekedésen vagy, vagy egyszerűen csak sétálsz egy utcán, nyugodtan próbálj meg szemezni fiúkkal. Ez őket is bátorítja, talán odamennek hozzád, s hosszú távon neked is ad egy kis úgymond "löketet" ismerkedés terén.


Az élet egyszerű. Azért vagy unalmas, mert nem teszel érte semmit, hogy ne legyél az. Nem kell kívülről fújnod száz viccet, még csak tizet sem. Elég, ha a saját hülyeségedet mondod. Ami biztosan van. Hiszen mindenkinek van... :)


Ezek után majd akarnak barátkozni, hidd el!


A magány ellen egyébként nem sokat tehetsz. Vagy tényleg ismerkedsz, vagy az alap módszerek olvasás, tanulás, írás, valami hobbi stb:., de valljuk be, ezek nem igazán vállnak be.


Amugy az ismerkedést interneten nem igazán ajánlom. Gondolom egy csomó privit kapsz, vagy felkérést privire. Ne igazán fgadd el őket. Ki tudja ki ül a gép mögött. Meg mit hazudokzik magáról.

A valóság sokkal jobb és izgalmasabb is ráadásul.

Ha viszont minden kepp az internet, nagyon vigyázz! Bizonyosodj meg arról, hogy kivel beszélsz, hogy 1000% hogy ő e az, mielőtt kiadod a saját létedet, de ezt mint írtam, nagyon nem ajánlom!!!

2019. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erről szívesen beszélgetnék veled. Nem értem miért van, hogy egy lány nem kell senkinek, még csak barátnak sem. Kíváncsivá tettél. Írj, ha van kedved a miértekről kicsit részletesebben írni. :)
2019. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én is így voltam sokáig... A Fiúk előtt bátortalanabb voltam szoval nem hogy barátaim nem voltak(Fiúk)de több se... Aztán megpróbáltam Velük is "úgy beszélni" mint a lányokkal kicsit több önbizalmat mutatni és szinte több a fiú barátom mint a lány
2019. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!