Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az alacsony srácokról?

Figyelt kérdés
165 körül vagyok kb. A legtöbb lány a magas srácokat igényli, én meg itt vagyok ilyen kis törpén :c Sok lány mondta már hogy helyes vagyok meg hasonlók, de valószínűleg csak kedvesek akartak lenni :/ 16/f

2019. szept. 1. 02:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
1-es vagyok, ez az utolsó hogy ti lányok leginkább a külsőre mentek, legyen magas kigyúrt stb... Beszéltem én már 22 vagy kicsit idősebb sráccal, aki alacsonyabb volt mint én most 18 évesen (171) és tökre jogos, ha még én is e-miatt vagyok elkeseredve, pedig én nem is megyek külsőre és ezt fordítva is elvárnám, akkor tökre érthető hogy mindenki problémázik ezen, mert a mai lányoknak nem épp az a fontos hogy egy hűséges fiú legyen mellettük.. Na meg hát fordítva is.. Na mindegy, ha velem is megtörténik a csoda, akkor talán úgy is azért fog szeretni majd valaki, aki vagyok, nem pedig a külsőm miatt, úgy nem is kéne... Ne legyetek elkeseredve
2019. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Mi bajod? A #10-es annyit írt, hogy neki jobban bejönnek a magasabb srácok (nekem is, én is az vagyok), nem azt, hogy csak a külső érdekli.

Mindenkinek van ideálja, neki is.


18/L

2019. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
1-es vagyok, igen KB a lányok 90%-ának a magas kigyúrt srácok, ezt már ismerjük.. De aki alacsonyabb, és nem helyes arra már szarik mindenki... Nekem speciál a magára adó, kiöltözős lányok egyáltalán nem jönnek be. Ideál mindenkinek lehet, csak az a baj hogy mindenkinek más, én például senkinek nem vagyok az, és valószínűleg soha nem is leszek. Aki alacsony, az se, jogosan vannak kiakadva ők is..
2019. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

#13

Apám alacsony, 25 éve együtt van édesanyámnal. Ennyit erről.

A komplexusos fiúk taszítóak, nem az alacsonyak.


18/L

2019. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 I noor Y ***** válasza:
61%

#11

Te is elmondtad h a magas kigyurt palik jonnek be. Gyurdd ki magad. Magas mar nem leszel, de gondoljj bele: ez mar 50%


Egyebkent nem azert lenne megoldas ez mert ekkor izmos lennel, hanem azert mert helyre jonne az onertekelesed es az onbizalmad es szepen lassan atmenne koros allapotbol normal allapotba.

F 175 ( de am nem ez szamit)

Jut eszembe, nekem van egy fiu ismerosom, kb 165-7 cm magas es az osszes ismerosom kozul kb o tud a legjobban csajozni

Nagyon jo beszelokeje van ( es erzeke hozza)

Nekem ilyen sose lesz ( vagy majd egyszer😉)

De sztem neked se , viszont ez bizonyitja h a legfobb dolgok nem a centimetereken dolnek el.....hiszen jol tudjuk h nem a meret a lenyeg...hanem az allokepessegxd

Szval hágjunk bele

2019. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!