Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így nincs esélyem senkit találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nincs esélyem senkit találni?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy én egy fiatal lány vagyok és egyre jobban azt veszem észre, hogy jovban kijövök a nálam pár évvel idősebb fiúkkal...kb. 16-tól felfele, (azért van egy határ kapcsolat szempontjából) viszont ezek a fiúk általában már nem az én korosztályomat keresik. Ami még megnehezíti a dolgomat, hogy olyan fiút keresek akinek nem a külső a legfontosabb, tehát nem az alapján választ párt.

2019. aug. 10. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Mindenki a külső alapján IS választ, ez elkerülhetetlen.

Pont azoktól a nőktől hallom azt hogy nem találnak senkit maguknak, akik a legválogatósabbak ezen a téren. Pont azokat a srácokat nem veszik észre, akiket állítólag keresnek.

2019. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.

Mindenkinek esélye van, csak nem kell feladni a kudarc után.

Ha keresgélsz, idővel megtalálod azt, akit igazán színpatikusnak találsz.

És a szépséget sem kell általánosítani

Csak kitartás ;)

2019. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, de akkor úgy mondom, hogy nem CSAK az alapján :)
2019. aug. 10. 17:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Próbálkozom :)
2019. aug. 10. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Pont a külső és a kor nem számít egy komoly párkapcsolatban és igazi barátságban. Aki ezt nagyon szigorúan veszi az nem gondolja komolyan. Inkább az érettség ami számít, ha van annyira érett a lány, hogy működjön, engem 10 év korkülönbség se zavarna.
2019. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

1- szerintem túl fiatal vagy fiukhoz

2- Nem kéne idősebb meg minden féle fiúkkal chatelgetni főleg ennyi idősen (Én is tizenéves vagyok (18) de ha ennyire ráfeszülsz és csak egy fiut akarsz akkor nem lesz normális lány belőled, ne állj be a sorba

3-Sajnos a legtöbb fiu külső alapján választ, és akkor se hónapokra, tudod sajnos ez igy megy, a lányoknál is, ezért is nem próbálkozok már beszélgetni, a visszahúzódó hozzám való lányok is kezdenek olyanok lenni..

Szerintem erőltetni nem kell, azzal nem érsz senkit, esélyed van mindenkinek van, de ha te nem külsőre mész és nem vagy olyan kiöltözött csitri mint a többi, akkor szerintem normális fiura több esélyed van, nem mint ha én "normális" lennék meg olyan amire egy lány vágyik, de biztos nem választanék olyat aki instán nyomatja a szelfiket magáról meg kiöltözik (haspóló, smink stb)

Ilyen értelembe a külső annyira számit hogy ne legyen pont a taszitó kategória, a szeretetbe szerintem ez annyira nem játszik, csak a sok korunkbeli hülyének..

Meg amit mondtam, még egyszer, ne beszélgess annyia fiuval, az egyik aki tutira jó válaszd ki és ennyi, ha magamból indulok ki például fiu lány barátság fixre nincs, én se hagynám hogy a barátnőm minden féle fiúkkal beszélgessen össze-vissza.

No offense, csak segíteni akarok :)

2019. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 egycsészetea válasza:
Hidd el, vannak akik kifejezetten erre a korosztályra mennek.
2019. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, aztán majd huszonéves egy 16 év körüli lánnyal, ugye..? :D
2019. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért olyan fiút keresel akinek a külsö nem a legfontosabb?

Olyan fiú nincs akinek a külsö nem a legelsö,persze majd biztos jön és írja vki hogy neki nem elég hogy szép lány legyen de még több elvárása is van. De az hogy nagyon átlagos vagy esetleg alatta vagy akkor megneheziti hogy párt találj, ez a kökemény valóság.

2019. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, utolsó(9es) ez lényegébe igaz, de van olyan akinek tényleg nem az számít. Szerintem semmi értelme ha van egy nagy mellő dekorált lány, ami nekem egyrészt legtöbb esetbe nem is tetszik, másérszt minden fiu megnézi, legtöbb esetbe meg is kaphatja. Nekem olyan valaki kell aki isszahúzódó visszafogott hűséges és nem ilyen haspólókat meg egyéb trendi cuccokat hord, aki hűséges és tud SZERETNI. A mai legtöbb lány közül melyik tud ilyet? Mert mgbszatni magát mindegyik tudja, de igazi hűséges kitartó szerető kapcsolatra szerintem egyik se képes, csak beszélgetnek össze vissza minden fiuval, kiöltöznek kisminkelik magukat hogy mindenkinek tetszenek.. Ha normálisak lennének csak a barátjuknak akarnának tetszeni, már ha egy hét után nem cserélik le a jelenlegit.
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!