Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan viszonyuljak ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak ahhoz, hogy nem tetszem senkinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves srác vagyok.

Nehezen tudom elfogadni, hogy tényleg nem tetszek senkinek se suliból se sehonnan.

A lányok kerülik a társaságomat, pedig én csak barátkozni akarok... (Úgyanigy a fiúk is de ez más tészta.)

Eléggé komoly srác vagyok, de szeretek poénkodni.

Soha életembe nem kaptam meg egy lánytól sem, hogy én szép lennék, jól néznék ki vagy valami ilyesmi.

Pedig én amikor tükörbe nézek elégedett vagyok azzal amit látok.

Semmi extrém tényleg, csak egy átlag srác vagyok, de mégis elégedett vagyok a kinézetemmel.

Sajnos nem nagyon szoktam az érzéseimről beszélni, szóval bocsássátok meg ha ilyen rinyálós kérdés lett.

Szóval szerintetek lehet ennek bármi oka azon kívül, hogy a lányok szemébe én esetleg csúnya vagyok ?

Előre is köszönöm annak aki megdob egy értelmes válasszal.

Szép délutánt mindenkinek!



2019. szept. 4. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet van valami gond veled vagy csak szimplán nem vagy szimpatikus. Bar a liertak alapjan aranyos lehetsz. L.
2019. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Én 17 évéig úgy éltem az életemet, hogy azt hittem ronda vagyok és vártam a csodára, hogy egy csaj az ölembe hulljon a semmiből. Hát ez így nem jött be. Aztán elkezdtem én közelíteni feléjük és óriási meglepetésemre akikkel ismerkedtem 90% azt mondta, hogy nagyon helyes vagyok. Először el sem tudtam hinni és ez volt a fordulópont az életemben. Magamra aggattam egy tonna határozottságot és úgy álltam neki a dolgoknak. Természetesen nekem sem ment minden elsőre de jó úton haladtam. És amióta így gondolkodok sokkal nagyobb a sikerem a csajoknál. Úgyhogy nem kell, hogy 10/10 legyél ha megvan hozzá a stílusod. Olyan amúgy sincs, hogy senkinek nem tetszel úgyh fel a fejjel.
2019. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon rendesek vagytok! 🙂

2019. szept. 4. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, nekem 18 évesen volt először barátnőm.

Én azt tudom javasolni, hogy nézz/ olvass Dr. Csernust, keress valami küzdősportot harcművészetet, kicsit lazíts, ha nincsenek haverok osztálytársakkal 1-2x igyatok (na jó irányba terellek ezzel ><) de nem kell merev szabályok közt élni, kell ez is, az edzés különösen jó, oké lehet az elején nem lesz bőr a kezeden mert nem bírja még, de valamit valamiért. Ezektől magabiztosabb leszel, a kisugárzásod pozitív lesz (persze tudom most is teljesen magabiztos vagy, csak a lányokkal van valami), de hidd el, tapasztalatból írom ezek sokat segítenek.


20/f

2019. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek, hasonló helyzetben vagyok :D
2019. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!