Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Nincsenek magas elvárásaim,sosem voltak,reális elvárásaim vannak. Még se kellek senkinek. Én próbálok ismerkedni,de egyszerűen elutasítanak. 17/f
2019. ápr. 28. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Én is így érzem magam...

L

2019. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
38%
A szerelmet nm lehet erőltetni, az jön magától. Ha meg elutasítanak szarj rájuk. Egyszer majd lesz valaki ne ezen görcsölj. Élvezd az életet és bulikban vagy szórakozó helyeken találsz majd, de vigyázz mert vannak a szoknya vadászok. És ha találsz vkit az szeressen téged tiszta szívből te meg őt. Remélem hasznos volt.
2019. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a kérdező fiúnak nem sok problémája akad a szoknyavadászokkal, előző...
2019. ápr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet,hogy mert yasuot mainelsz.
2019. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is csak lányként.. 😣
2019. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mit sajnáltatod magad? Ez megoldás? Szedd össze magad
2019. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak szimplán csúnya vagy
2019. ápr. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban valószínűleg saját magaddal van gondod. Ne akarj görcsösen kapcsolatot. Foglalkozz magaddal, tedd rendbe az életed. Tanulj sokat, legyenek céljaid, találd ki mit szeretnél gimi után, vállalj diákmunkát, olyan barátokkal vedd körül magad akik építenek téged mint ember, akikre felnézhetsz. Hidd el, amint rendben van az életed, és tudsz mit adni egy kapcsolatban, nem arra várva hogy a másik kb éljen helyetted, minden rendben lesz és jönni fog a szerelem. Tapasztalat.
2019. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!