Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Miért "kerül", ha amúgy normális velem?

Tetszik egy lány (nem tudja) és kicsit olyan mintha kerülne, vagy nem tudom. Pedig amúgy tök rendes volt Messengeren, meg likeolja a képeim, megnézi a storyjaim(ő követett be) És például ha mellettem kell állnia tesin vagy hasonló, akkor inkább hátrébb áll a sorba, pedig szokott nézni is stb. Szerintetek utálat? Vagy miért csinálja ezt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, tetszés, lány, utálat, testnevelés

szept. 11. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok
Zavarban van szerintem ,ez nem kerülés

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 20:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

# 2/5Időpont szept. 11. 20:45 Privát üzenet
Szent Ember nevű felhasználó válasza:

Szerintem is zavarban van. Ez tök normális,szóval ne aggódj.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 11. 21:12 Privát üzenet
Én is arra tippelek, hogy zabarban van,lehet sejti is, hogy tetszik neked és nem tudja, hogy kezelje a helyzetet.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 12. 19:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hinném. Hogy tudja, semmi olyan jelet nem mutattam.

# 5/5Időpont szept. 12. 20:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normális, hogy a 0,25-ös Coca Cola Energy 400 forintba kerül?
Az normális ha egy ajánlott levél 8 nap alatt nem kerül kiszállításra?
Mennyibe kerül 1 napi, vagy 1 heti kaja, annak aki egészségesen táplálkozik? Szeretnék normális ételeket enni, érzi a szervezetem is hogy csak leterhelem
Van egy lány akit neten ismertem meg, nagyon sokat beszélgetünk, sok közös tulajdonságunk és témáink vannak, külsőre is szép, teljesen normalis lány és szóval ha talira kerül a...
Nagyon gáz? 17/F vagyok és meg nem csókoloztam ez normális? vagy haggyam az egészet és majd egyszer úgyis megtörténik csak mert ha arra kerül sor hogy kéne kicsit kínos lenne a...
Normális, ha tetszem valakinek (ez 100%), és ő inkább kerül, minthogy jóban legyen velem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!