Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért "kerül", ha amúgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "kerül", ha amúgy normális velem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány (nem tudja) és kicsit olyan mintha kerülne, vagy nem tudom. Pedig amúgy tök rendes volt Messengeren, meg likeolja a képeim, megnézi a storyjaim(ő követett be) És például ha mellettem kell állnia tesin vagy hasonló, akkor inkább hátrébb áll a sorba, pedig szokott nézni is stb. Szerintetek utálat? Vagy miért csinálja ezt?

2019. szept. 11. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Zavarban van szerintem ,ez nem kerülés
2019. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. szept. 11. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is zavarban van. Ez tök normális,szóval ne aggódj.
2019. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy zabarban van,lehet sejti is, hogy tetszik neked és nem tudja, hogy kezelje a helyzetet.
2019. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném. Hogy tudja, semmi olyan jelet nem mutattam.
2019. szept. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!