Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha kizárólagosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha kizárólagosan az idősebb és/vagy elérhetetlen férfiak érdekelnek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen teljesen hidegen hagynak a velem ~egyidős, úgymond 'körömbe' tartozó fiúk. Mindig az (olykor jóval) idősebbek mozgattak meg bennem valamit pl. 1-2 tanárom...nyilvánvalóan eszem ágában sem volt ezzel kezdeni semmit, de érzelmileg akkor is lekötött valamennyire. Vagy ha nem is olyan sokkal, csak nálam pár évvel idősebb fiúról van szó, akkor az illető rendszerint az elérhetetlen kategóriába esik. Vagy mert bizonyos értelemben ő is mentor szerepben van hozzám viszonyítva, vagy mert egyszerűen teljesen más körben mozog, és elég ritkán beszélek vele, akkor is csak azért, mert véletlenül a közelébe sodródom.

Nem volt még soha párkapcsolatom, lehetett volna - nem is egyszer - de minden alkalommal amikor arra került a sor, visszaléptem, mert éppen az egyik ilyen kéretlen érzelmi kötelék szorításában vergődtem és úgy éreztem ez megakadályoz abban, hogy tiszta lappal kezdjek egy kapcsolatot.

Tisztában vagyok vele, hogy apakomplexusom van, ugyanakkor nem látom hogy ez ellen mit tehetnék, és úgy általánosságban mit tehetnék a helyzettel.

Úgyhogy nagyon szívesen fogadnék tanácsokat :P

18/L



2019. szept. 22. 03:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Írjál kérlek.
2019. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En 22/L vagyok es az egyes fiunak igaza van, a lanyok tobbsegenek az elerhetetlen kell, a meg nem ertett bunko srac, sokkal idosebb ferfi vagy szimplan valaki gazdag. Nekem szamtalan srac probalt ugymond udvarolni, de en is mindig visszavonulot fujok ilyenkor, mert kozel sem jonnek be annyira, mint mondjuk a zseni tanarom vagy a gazdag, sotet ruhas srac a buszon...Hiaba kedvelem oket, nem tudom elkepzelni, hogy mondjuk hozzamerjenek vagy ilyesmi. Ebben vagy onbizalomhiany, megfelelesi kenyszer, szuloi neveles hianya vegyesen...
2020. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdj egy 6-7 ével idősebbel hidd el ők is megfognak felelni neked :) Ennél több korkülönbség szerintem hosszútávú kapcsolatban nem működne, persze vannak kivételek, de én beszélgette mmár 30 évessel és hát eléggé kitudódott a korkülönbség álltal más világnézet...Most 19 évesen 25 évessel járok lassan fél éve és minden tökéletes :) Eleinte féltem hogy kislánynak fog tartani vagy hogy meg kell felelnem, illetve néha a haverjai szekálják viccből őt, de amúgy nincs baj. Nagyobb megbízhatóságot tud adni szerintem egy idősebb, nem fog játszmázni legalábbis ha tényleg érettel jársz) ha valamit megbeszélünk az úgy lesz, nincsen gyerekeskedés...tudunk tervezni, utazni, mivel dolgozik vagy lakása is van már ebben a korban igaz nem mindenkinek de ez is pl egy fontos szempont... (én is dolgozom, egészen korán kezdtem, lehet ezért érzem hogy az idősebbek tudnak megérteni)

A szex is isteni, de ez is emberfüggő)


Szóval ez csak válasz a kérdésre miért szeretjük az idősebbeket :) Tudom vannak érettebbek 18-20 éves kor között is, de én valahogy nem így tapasztaltam...

2020. márc. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az első srác, meg az idősebb lány fwntebb tökéletesen leírta a helyzetet, a leugatásuk meg csak erősíti őket.


A mai lányoknak igazából -kortól független- az imponál, ha a srác minnél nagyobb senki. És akkor is az valaki, ha gazdag vagy instasztár. Hiszen ezek legtöbbször nem a "menőség" jelei, hanem a senkilét kellékei. Meg hát eleve mi az már, ha valakinek az az élete, hogy instázik. Bár meglepő módon erre van igény, közönség. De ez más téma lenne.


Ami meglepő számomra, hogy intelligens lányok is sokszor valami tahó mellett kötnek ki.

2020. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!