Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek milyenek az, ,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyenek az, , esélyeim’’?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és elég introvertált. Keveset beszélek, nem szeretem a sok embert, vannak barátaim, de csak annyi, akik tényleg közeliek, szóval nincsen egy nagy társaságom. Nem szeretek bulizni, de ezt leszámítva elég sok helyre eljárok, programokra, színházba, kávézókba stb, szóval nem ülök egész nap otthon.

Belsőleg pozitív tulajdonságaim, hogy empatikus vagyok, nagyon odafigyelek az emberekre, művelt vagyok, viszonylag tájékozott, tehát van véleményem a dolgokról, és ha nem is vagyok egy zseni, szerintem a szellemi képességeim is abszolút rendben vannak. Amik pedig rossz tulajdonságaim, hogy nagyon nehezen nyílok meg, nehezen bízom meg az emberekben. Emellett eszméletlen makacs vagyok, régebben félénk voltam, és önbizalomhiányos, ez mára jobb, de még mindig elő-előjön, emiatt hajlamos vagyok mindenkit magam elé helyezni, mert kevesebbre tartom magam másoknál bizonyos helyzetekben. (Főleg az utóbbin igyekszem dolgozni, és egyre jobb és jobb a helyzet.)

Leginkább a műveltségemre / eszemre vagyok büszke, és a legrosszabb tulajdonságomnak a makacsságot és a zárózottságot / bizalmatlanságot tartom.

Az érdeklődési köreim sajnos nem közkedveltek, nagyon kevés korombelinek vannak hasonló hobbijai, mint nekem, én pedig szörnyen tájékozatlan vagyok azokban a dolgokban, ami a legtöbb tinit érdekli, emiatt inkább idősebbekkel jövök ki.

Külsőre pedig, a stílusomra nagyon odafigyelek, nagyon szeretek jól öltözni, plusz ápolt is vagyok, ami gondolom alap, de egyébként nem igazán tudom megítélni magamat. Az emberek azt mondják szép vagyok, sokszor kapom ezt, hogy de jól nézek ki, ami idegesítő, mert egyrészt irreleváns mivel nem egy nagy érték, így nézek ki és kész nem az én érdemem, másrészt ebből én mondjuk annyit tudok aláírni, hogy oké, rendben van az alakom, és nem visszataszító az arcom. De ez szerintem nem is olyan fontos, mert hát kinek mi.

Remélem ez elég infó.

Szerintetek mennyi esélyem van rá, hogy lesz valakim? Mert még sosem volt, és néha úgy érzem lehetetlen, hogy belémszeressen valaki.


Köszi a válaszokat!



2019. szept. 22. 11:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nézzétek el a hibákat. (Valami érdekes dolog történt az idézőjellel.👀)
2019. szept. 22. 11:50
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha tudsz németül veszem is a gyűrűt
2019. szept. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jók.
2019. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Külön értékelem a nem szeretsz bulizni részt és hogy nem a s*edre vagy a legbüszkébb hanem az eszedre :D
2019. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon hasonlítunk,nekem tuti tetszenél.


F

2019. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kargor ***** válasza:
39%

Jó esélyed van, de nem az átlag srácoknál, ezt úgy értem, hogy lehet hogy tetszenél nekik, de nem azonos érdeklődési körrel nem biztos hogy jól boldogúltok.

De lehet találni még mostanában is "értelmesebb" srácokat!

2019. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ami késik az nem múlik,jó esélyed van hogy lesz valakid elöbb vagy utóbb..

2019. szept. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tökre esélyes, mert a leírtak alapján nálunk introvertált és más gondolkodásúaknál szerintem egy ilyen lány szuper. persze nekem személy szerint nem jön be ha valaki ad a külsejére vagy tökre pozitiv amivel néha ki lehet késziteni, de kb leírtad az "ideálomat" (bár ezekbe nem annyira hiszek) Jegyezd meg, külsőre az arc a lényeg, a többi nem, aki külsőre megy az nem szeretetet keres. Amit belsőre leírtál az pedig tökre jó, nekem lenne egy ilyen lány aki rámír hűséges és valami csodánál fogva megkedvel én el nem engedném többet az tuti :D Remélem több ilyen vagy hasonló lány is van, akik nem csak szórakozásból akarnak kapcsolatot.

Forditva én is hasonló vagyok fiuba, nem vagyok pozitiv sose voltam az, visszahúzódó vagyok max neten ismerkednék, de a hűség fogalma nálam teljesen ismert és elvárás, a külső pedig nem érdkel csak ne legyen magamutogató. ismerős az érzés amiről beszélsz, sajnos most 18 évesen volt 2 barátnőm, az egyik egyszerűen elhagyott, mert a heti 1 tali neki sok volt, a második pedig egyszerűen eltűnt, tehát ebbe a témába is sok önbizalmam lett. Más vagy, fogadd el, igy vagy szuper valószínűleg, bár nem ismerlek. Esély az sok van, aki észreveszi egy hasonló lány Igazi értékeit és nem a külsőre megy, az szerintem biztos hogy egy életre meg akarna tartani Téged.

2019. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan volt, mintha a saját jellemzésemet olvastam volna. Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen. :) 17/L
2019. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
8-as vagyok, ha már ilyen gyülekezet van belőletek csináljatok egy csoportot, aztán beszivárgok közétek mert az ehhez hasonló lányok az igazi lányok, nem az a sok kis instasztár :D
2019. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!