Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az esélyeim így, illetve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyeim így, illetve milyen tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés
Szóval adódik egy 16 éves pesti srác, ergó én. Nem vagyok valami túl nagy szociális életet élő személyiség, inkább csendben figyelem körülöttem a dolgokat. Elég nagy gamernek mondanám magam (nem lenézni, köszönöm), illetve imádok teniszezni. Nem igen szeretek mondjuk bulikba és ehhez hasonló helyekre járni, mivel ezen helyekre nem járnak olyan személyiségű emberek akikkel én kijönnék (legalábbis nagy erre az esély). Lányt leszólítani nem tudnék, illetve annyira jól nem értek a lányokhoz. Az utóbbi időben egyre magányosabbnak érzem magam, az pedig rátesz egy lapáttal, hogy a baráti körömben szinte mindenkinek van valakije. Tudnátok valami tanácsot adni esetleg? Nagyon megköszönném :(

2019. jún. 3. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno olyan tenisz edzesekre jártam, ahol rajtam kívül volt vagy 4-5 ember még. Szooval, keress valami teniszklubot, csoportot. Vagy menj nyelvtanfolyamra, hasznos, kötelező a nyelvvizsga amugyis, lehet ismerkedni:D Nem nagyon tudok mást mondani, csak az ilyen csoportos órákat, edzeseket. Illetve koncerteken, ha van valamilyen zene, amit kedvelsz. Meg gamerként neten, ugye:D
2019. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nyelvvizsgával nincsen bajom, most nyáron fogom letenni a középfokút.
2019. jún. 3. 06:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak gamer lányok is. Azért próbálkozhatnál lányokat megszólítani, de ha nagyon nem megy, akkor meg legyen olyan kiállásod, hogy a lányok menjenek oda hozzád, próbálj magabiztosabb lenni. Amúgy 16 évesen nem vagy elkésve. Valószínű a haverjaid sem életük szerelmével lógnak.
2019. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!