Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a lányok Tinderen?

Figyelt kérdés
Jobbra húznak, tehát külsőre bejövök nekik, tudom vannak, akik mindenkit jobbra húznak, aztán válogatnak, de nem mindenki. A beszélgetes elején még tök normálisan visszaírnak, aztán vagy eltűnnek szó nélkül vagy pedig csak akkor beszélünk, ha én kérdezek. Arra válaszolnak, de nem kapcsolódnak be a beszélgetésbe és nem kérdeznek vissza.
2019. szept. 23. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem párt vagy partnert keresnek,csak nincs kivel beszélnünk és oda mennek fel.
2019. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

Én badoon próbálkoztam, de úgy tűnik ott sem ír senki, pedig amugy irtozok az ilyen oldalaktól de csak neten menne az ismerkedés igy elsőre egy ismeretlennel.. Parasztok.. Az a baj eleve külső alapján kell ott is választani, pedig a belső az ami számít.. Szórakoznak, kell nekik ott is a megerősítés hogy szépek, vagy csak dugni akarnak és ha nem olyan vagy vissza sem irnak...

Jó lenne megismerni egy elfogadó hűséges lányt aki nem a külsőre megy, de ezen az oldalon is csak mondják hogy "írj", ha irsz nekik egy sziát és megkérdezed "hogy vagy" vissza sem írnak annak akik komoly kapcsoaltot szeretnének.. Aztán csodálkoznak hogy a kiszemelt macsó srácuk kihasználja őket.. :D Én sétálni vinném és szeretném nem kihasználnám :D Ilyenek a mai korunkbeliek (már ha 18 körül vagy te is :) )

2019. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Azért,mert sokszor annyi fiú van fent,mint lány. Oké,jobbra húztak,de még sok más srácot is. Mindenki ugyanazt kérdezi,megunják.

1 lánynak annyi matche van 1 nap alatt,mint 1 fiúnak 3-4 nap alatt,vagy még több.

2019. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok igen hármas, sajnos az ilyen oldalon mind gusztustalanok és flörtölgetnek ide oda, így ebből nem lesz hűség, én voltam ilyenen ha nagyritka is sikerül akárhol beszélni valakivel akkor addig mással nem beszélek
2019. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom sajnos, nem is tartom igazan alkalmasnak ismerkedesre csak egyszeruen eloben se nagyon van ra lehetosegem. Szorakozohelyeken se latom ertelmet meg ott is csak a jobb kulseju, gazdag sracok hoditanak.
2019. szept. 23. 20:44
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
2-es vagyok, ó hát szórakozóhely, aki ilyen helyekre jár szerintem eleve nem alkalmas hűséges kapcsolatra :D
2019. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen élőben ismerkedj. Rövidebb idő alatt jobban megismered az adott illetőt.


Van valamilyen közösség, ahova rendszeresen jársz? Ha nincs, keress egy érdeklődésedhez illőt.


18/L

2019. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem igazan jarok sehova csak neha egy ket buliba haverokkal. Videki kis falurol van szo, ugyhogy ezert nincs tul sok lehetoseg.
2019. szept. 23. 20:51
 9/22 anonim ***** válasza:

Nincs nagyobb város a közelben? Vagy esetleg tábori lehetőségek?


18/L

2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezö én is vidéki vagyok és átérzem a helyzetet kb havonta egy lehetöség van ha van vmi buli...Interneten nagyon nehéz,fölösleges köröket kell futni
2019. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!