Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs és miért nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs és miért nem volt még kapcsolatom? Többi lent

Figyelt kérdés

18 leszek hamarosan és még nem volt barátom.

Sportos alkatom van, 178 magas vagyok.Hetente többször sportolok.

Hétvégenként nem járok bulizni, nem cigizek, nem iszok.

Nem tudom mi lehet a baj?


2019. szept. 24. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Hogy ezeket tartod elsődlegesnek.


A személyiséged milyen? Eljársz otthonról (akárhova)?


Ez így kevés, nem tudni, mi lehet így az ok.


18/L

2019. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az én szememben előny, hogy nem cigizel, nem iszol, nem bulizol, én is ilyen vagyok. Beszélgess emberekkel akik szimpatikusak, ismerd meg őket, akár közösségekben, akár neten. A többi majd alakul.
2019. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a magasságoddal lehet a baj, a magyar pasik többsége akkora mint egy kertitörpe.
2019. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Az elsővel teljesen egyetértek,a magasság nem probléma én tőled jóval magasabb vagyok nő létemre,és mégis van párom.De ne a külső legyen az elsődleges célod,hanem a belső.Illetve ja rástresszelsz nem fog könnyebben összejönni.
2019. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Épp, hogy már nagykorú vagy. Semmiről sem vagy elkésve. Sportolsz. Ott nincsenek fiúk? Nem baj, ha az első 10 nem jön be, esz másik. Barátnőid vannak? Járj velük valahová, ami tetszik nektek. A magasságod cseppet se izgasson, mert nem hátrány. A volt iskolatársak közül nem szimpatikus senki?
2019. szept. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem veled van a baj, ilyen a tarsadalom. Sokan felnek a "komoly" (ertsd: nem egyejszakas, stb.) kapcsolatoktol. Borzaszto nehezen nyitnak egymas fele az emberek.

Jarj tobbet tarsasagba, beszelgess, ismerkedj. Csak ne panikolj es ne kapkodj.

2019. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Több ilyen lány kéne, semmi buli, nem cigizik a barátokkal stb.. Pont ez az hogy nincs veled baj, nem vagy olyan kiöltözött tuskó tiniribi mint a legtöbb, ezért senki sem tud kihasználni. Én itt is ezen az oldalon próbálok lányokra írni, de egyszerűen esélyt sem adnak ismerkedésre.. És hidd el ha külsőre megyünk, márpedig a külső NEM SZÁMÍT az igazi szeretetbe, akkor előbb fogsz találni valakit te, mint én.. Én már 18 vagyok, mégis csak 171 centi, mégis kinek kéne ilyen szerencsétlen srác.. Sajnos mai emberek nem a szeretetre mennek, csak ki használják a másikat.. és tapasztaltam hogy szó nélkül is lelépnek.. Sajnos akik nem a buliba ugrálunk mint a féleszűek, mi nem érdeklünk senkit sem... A harmadik sor a leírásodba viszont engem tutira félig már meg is fogott, soha nem is akarnék olyan lányt aki elvileg "szeret" de közbe más fiúkkal megy bulizgatni meg ilyenek...

Örülj neki hogy más vagy, mert a hozzád hasonló lányok ritkák, és jó irányba vagytok mások!

18f

2019. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem 18 évesen lett először barátnőm, mert meguntam hogy nem beszélek az érzéseimről xd
2019. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolják itt az emberek, hogy az erény ha valaki nem bulizik vagy dohányzik? Ez egy személyes kérdés, és primitív az, aki ez alapján ítél meg másokat. Aki pedig egyenesen jobbnak gondolja magát emiatt, az nagyot fog esni, hiszen értelmesebb társaságban kiröhögnek ha ilyet mondasz. Messze nem minden lány "alkoholista" és "züllött", ahogy ezen az oldalon olvasni néha. Maximum igényesek, és nem jönnek össze olyannal aki lenézi mert járnak bulizni.


Kedves Kérdező, sajnos ennyi információ alapján nem tudunk válaszolni. Valamit esetleg a személyiségedről? Ha egyáltalán nem jársz el otthonról, az is lehet hátrány, hisz szimplán nem találkozol új emberekkel. A magasságod viszont tuti nem gond, 178 az még bőven nem túl magas, sőt, csinos lehetsz ha sportolsz is mellé.:)

2019. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!