Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincsenek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek olyan lányok akik ne külsőre mennének?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy haverom van, neki nagyritka megosztom mi van velem ha beszélünk, és arra ment a téma hogy ő neki ilyen olyan barátnő vannak, de nekem meg azért nem lesz barátnőm mert olyat akarok aki elfogad... Én erre azért vagyok rápörögve mert visszahúzódó vagyok, de feljött a téma hogy én nem csak azért nem fogok találni magam mellé valakit mert visszahúzódó vagyok és nem bulizok meg ilyenek, hanem mert nincs olyan lány aki ne külsőre menne, és eddigi chatelős tapasztalataim alapján ez sajnos igaz.. Tényleg nincs olyan lány aki ne külsőre menne? 18 évesen csak 170 felett vagyok 1-2 centivel max, ez máris nem jó start akkor :D Nyugtassatok meg hogy van olyan aki nem csak külsőre megy, mert most a haverom is nagyon megmérgezett ilyenekkel :/

2019. szept. 24. 16:51
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%

Én tényleg nem a külsőre megyek. De az attól még számít, hogy bejöne-e az én számomra a srác külsőleg. És itt nem azt értem, hogy helyes legyen. Ezt nem lehet leírni konkrétan. Van aki bejön van aki nem.

16/L

2019. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Igen, ezt megértem, nekem egyedül az arc a fontos, már nem mint ha élőbe annyira lett volna esélyem..

Gondolom egy srác mint én aki nem is vékony nem is magas esélye sincs...

2019. szept. 24. 17:21
 3/57 anonim ***** válasza:
79%
hát ha el vagy hízva és alacsony is vagy, remélem nem egy gyönyörü arcú lányra vágysz.
2019. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

Nekem külsőre az arc a lényeg, semmi más. Én egyébként nem vágyok olyan lányra aki külsőre megy akár rajtam akár saját magán, szeretnék egy visszafogottabb "átlag" lányt, nem valami kis hercegnőcskét, szóval ezzel nincs gond, isten ment hogy valami kis modell legyen mellettem akiről nem lehet levakarni a fiúkat :D

Egyébként 80 kiló vagyok kb. és nem vagyok magas. Ha ez valakit zavar akkor nem áll szóba velem, ez van.. A hibáimat is szivesen viselem mert ez vagyok ÉN, és ha valaki elfogad ahogy vagyok, arról tudom hogy igazán szeretetre megy.

2019. szept. 24. 17:37
 5/57 anonim válasza:
75%

Vannak hát például nekem se a külső a legfontosabb a belső sokkal többet ér. Persze nyilván mindenkinek vannak olyan külső tulajdonságok amik tetszenek ez emberfüggő. A magasság nekem nem számít a lényeg az hogy ne legyen ápolatlan büdös hordjon normális ruhákat ennyi. :D

17L

2019. szept. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
77%
csak mondom a fiúk többségének is az arc a lényeg ha nincs szép arc nem ér semmit a lány, a többi az másodlagos amíg arc rendben van
2019. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:

Aha.. És ha én azt mondom hogy nem vagyok egy helyes srác, nem bulizok nem vagyok tömegbe jól, nincsenek emberi kapcsolataim, nem tudok jókat írni magamról, akkor máris nem beszélnétek velem?

Ha valaha esélyem is van lánnyal beszélni, én a rosszat írom le magamról, és ha az adott illető elfogadja, én ebből tudom meg hogy komolyan gondolja-e. Nem vagyok nagyképű, nem tartom magam szupernek, csak egy átlag alatti srác vagyok akinek az az egyetlen vágya hogy együtt lehessek egy lánnyal aki szeret hűséges, és ne maradjak ennyire magányos. Ez tényleg ennyire taszító lenne?

2019. szept. 24. 18:10
 8/57 A kérdező kommentje:
6-os, nekem külsőre annyi számít hogy ne legyen magamutogató, és nekem az arc a lényeg max külsőre, ne legyen sminkelt, eltakart arca, legyen természetes és önmaga, és ennyi. Nem valami szuper szexy topmodell lányt keresek, az inkább a nem tetsző kategória
2019. szept. 24. 18:12
 9/57 anonim válasza:
62%

De én beszélnék ennek ellenére is.

Ha egy srác visszahúzódó az szerintem aranyos. XD

Az se hátrány ha valaki nem bulizik én se szeretek meg nem mindenki olyan fajta. Látod neked is vannak olyan lányok akik nem tetszenek ez relatív dolog. Nyilván akkor te nem bulizós sokat sminkelő lányokkal fogsz ismerkedni. Mindenkinek van lelki társa csak nehéz megtalálni sajnos.

2019. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Oh, szóval szerinted is aranyos vagyok, jó ezt hallani ennyi embertől csak kár hogy közbe mégsem beszélget velem senki.. Az a gond legtöbbször rosszul fejezem ki magam, vagy túl őszinte vagyok, és ezért gyűlölnek, főleg ezen az oldalon.. Mivel nekem fontos hogy a szeretet igazi legyen és az elfogadás is, ezért én a rosszat mondom el magamról, és ha elfogad tovább beszél velem, akkor ő komolyan gondolkodik. Csak sajnos még lányokat se látok, ha valakire ráveszem magam hogy ráírjak nem kapok választ.. Nem tudom már mit csináljak.. Egyszerűen egy ilyen mint én, nem érdekel senkit..
2019. szept. 24. 18:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!