Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincsenek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincsenek olyan lányok akik ne külsőre mennének?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy haverom van, neki nagyritka megosztom mi van velem ha beszélünk, és arra ment a téma hogy ő neki ilyen olyan barátnő vannak, de nekem meg azért nem lesz barátnőm mert olyat akarok aki elfogad... Én erre azért vagyok rápörögve mert visszahúzódó vagyok, de feljött a téma hogy én nem csak azért nem fogok találni magam mellé valakit mert visszahúzódó vagyok és nem bulizok meg ilyenek, hanem mert nincs olyan lány aki ne külsőre menne, és eddigi chatelős tapasztalataim alapján ez sajnos igaz.. Tényleg nincs olyan lány aki ne külsőre menne? 18 évesen csak 170 felett vagyok 1-2 centivel max, ez máris nem jó start akkor :D Nyugtassatok meg hogy van olyan aki nem csak külsőre megy, mert most a haverom is nagyon megmérgezett ilyenekkel :/

2019. szept. 24. 16:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim válasza:
62%
Jó dolog az őszinteség jobb mint ha kétszínű lennél mint az emberek többsége. Én is mindig az vagyok elmondom a véleményem még akkor is ha ez nem tetszik mindenkinek. Szóval nem olyan rossz tulajdonságok ezek amiket felsoroltál fel a fejjel nem szabad feladni. :)
2019. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Igen, aranyos is vagy.. Csak az a gond hogy hiába őszinteség, mert ha elmondom hogy nincs önbizalmam, hűséges visszahúzódóbb szerű lányt szeretnék aki nem olyan tömeg, meg elmondom hogy nézek ki meg milyen vagyok, onnantól már a visszahúzódó szótól is egy utolsó patkánynak néznek engem... Ha valakire rá is írok sose kapok választ, vagy max lenézést kapok, és hiába nem akarom ezt feladni mert akkor lennék boldog ha lenne mellettem valaki, nem tudok mit tenni, mert akkora élettelen senki vagyok hogy nekem semmi nem jön össze, mint ha meglennék átkozva, akármi jó történik, vagy veszek valamit, az mindig elromlik, és szerencsétlenséggel jövök ki mindenből..
2019. szept. 24. 18:44
 13/57 A kérdező kommentje:
Ja, és persze ha leírom hogy társfüggő vagyok és semmi más nem érdekel, akkor is egy lúzer vagyok mert szeretetre vágyok.. És mindenki azzal jön hogy teljesen változzak meg, de én szeretnék önmagam maradni, nem azért akarok szeretetet mert egy öntelt nagy egós barom legyek, hanem azért mert végre azért szeret aki vagyok, és nem szó nélkül eltűnik az életemből :(
2019. szept. 24. 18:45
 14/57 anonim ***** válasza:
66%

Jelen. A külső másodlagos, a személyiség az első.


18/L

2019. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 A kérdező kommentje:
14-es épp ez a gond, hogy másoknak nem másodlagos meg ilyenek, hanem egyszerűen az a leg fontosabb, hogy tudjanak büszkélkedni hogy "az én párom így néz ki".. nekem az arc a fontos és hogy a lány ne úgy öltözzön mint ha strandon lenne hogy minden kilátszódjon.. Csak az a gond hogy nem vagyok lelkileg se valami jól, így sejtelmem sincs hogy tudnék közel kerülni egy olyan lányhoz aki elfogadna engem és úgy gondolkodik mint én :D
2019. szept. 24. 18:50
 16/57 anonim válasza:

Az viszont nem jó ha társfüggő vagy valószínűleg valami egyéb probléma van a háttérben amit próbálsz elnyomni azért is érzed rosszul magad. Minden ember vágyik a szeretetre de nem szabad valakire nagyon ráakaszkodni mármint annyira hogy levegőt ne tudjon kapni tőled.

Ne félj önmagadtól nem egy másik ember határozza meg a te értékedet.

Sokan mennek a külsőre de nem mindenki. Ha készen állsz rá a sors majd úgyis az utadba sodorja a számodra megfelelő lányt. :)

2019. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
Az van hogy ezen én nem akarok változtatni, van olyan lány akinek tetszik ha egész nap együtt vagyunk, szerintem olyan az igazi kapcsolat, nem az ha "2 külön ember vagyunk" stb.. Ezért is nehéz ez nekem.. Változni nem akarok.
2019. szept. 24. 19:12
 18/57 anonim válasza:
Ha magamból indulok ki nekem szükségem van egy kis időre egyedül nem akarok személyeskedni de vannak ilyen emberek is. A lényeg hogy ne legyél olyan mint egy pióca legalábbis szerintem mert azt nem szereti a legtöbb ember ez csak egy jó tanács.
2019. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Az lehet, pont azért keresek olyat aki ezt elfogadja és szereti :)
2019. szept. 24. 19:29
 20/57 anonim válasza:
Értem hát akkor sok sikert neked Kérdező és ne add fel! :)
2019. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!