Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok és nincsenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok és nincsenek barátaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18/f
2019. febr. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Kezdj el ismerkedni, akár az utcán, akár az interneten. Neked kell lépned, nem várhatod a sült galambot :)
2019. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor várhatod a sült galambot ha először találsz egyet,csak utána tudod megsütni 😂😂 elsütöttem egy nagyon béna poént.Mind1,a lényeg az hogy nemis hogy barátot kell keresned,hanem inkább egy barátnőt,mert ha fogsz dolgozni akkor ott tuti összefogsz haverkodni a kollegáiddal.(saját tapasztalat) A csaj a fontos.Pl a suliban kezdj ismerkedni.A lényeg hogy vegyél magadon erőt-bátorság.
2019. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
#2 még sosem forgatták ki ezt a galambos szólásomat, úgyhogy tetszett 😂
2019. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Fontos hogy ne zarkozz el a vilag elol( pl nonstop zenehallgatas/valami masba belemerules) Nyilvan egyszerubb ha tudatosan ismerkedsz es mondjuk uj hobbit szerzel vagy ilyesmi de neha egy veletlen folyaman is ossze tudnak ismerkedni az emberek. Miutan szereztel par jo barator veluk menj el kulonbozo programokra,megismerkedhetsz a haverok haverjaival stb. Remelem kevesket segitettem

16/l

2019. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 köszi 😂😂😂😂😂
2019. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En szivesen baratkozom ha gondolod
2019. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-nek igaza van
2019. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!