Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális INGYENES társkereső,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális INGYENES társkereső, elfogadó, Normális tagokkal?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen oldalt? Ahol visszaírnak, normálisak és nem olyan tinder szerű csetreszek vannak rajta? :)

Nem olyat keresek akit csak a külső érdekel, inkább a visszafogottabb lányok érdekelnének. Ötletek?



2019. szept. 25. 17:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Te még gusztustalanabb vagy 😘
2019. szept. 26. 15:25
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. És lehet egy kicsit félre írtam. Szóval van olyan lány akinek nem számit a pénz és a gazdag márkás ruha. De azért azok is egy picit nézik a külsőt de nem úgy ahogy szerintem te gondoltad .Ők azt nézik hogy legalább ápolt és tiszta ruhád legyen. (#8voltam)
2019. szept. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

8-as, és ha nem vagyok az a fajta ember aki naponta, vagy naponta 2x fürdök, vagy a macska miatt az ingem szőrös merészel lenni, akkor én már nem is lehetek jó? Persze, azt megértem hogy ha valaki olyan hogy a patkányszart pöckölgetni magáról az már kicsit taszító, de én nem fogok megváltozni, nem fogok introvertált srác helyett valami extrovertált önbizalommal teli srác lenni, mert az nem én lennék, és nem is akarok olyan lenni. Nem fogok pénzt kidobni minden hónapba arra hogy legyen valami új gúnya' amire a pénzéhes tyúkok nedvesednek :D Már bocsi..

Nekem ami külsőre nem jön be, és elítélem az az ha egy lány nagyon trendi. Attől független hogy az életbe nem választanék magamtól olyan lányt, még lehet hogy az olyan lány csak annyi gyűlöletet kapott hogy kényszerből öltözik úgy mint egy utolsó ribi, és ha lenne aki elfogadja önmaga lehetne, így a külső megint nem 100% ba döntő. Amire a fiúk izgulnak hogy egy lány legyen modell alkat minél több látszódjon a testéből stb, ami belőlem inkább az undort váltja ki, az még nem azt jelenti hogy az a lány hűségesen szeretni is tud. Lehet szép a lány, de ne az utcán mutogassa ami van, hanem otthon kettesbe annak akit szeret, ne pedig minden jöttment nézegethesse a mellét ami félig kint van.. A lányoknál ez úgy megy, keresitek a herceget, találtok egy nagyon önbizalommal teli macsó srácot akin minden ruha új és szép, utána jön a sírás mert a féreg talál egy jobb nőt.. Akár mennyire jónak tűnik külsőre, nem biztos hogy olyan belsőre is. Én nem adok magamra, nem vagyok vékony sajnos és talán a korombelieknél alacsonyabb is vagyok, de az csak a külsőm...

2019. szept. 26. 15:45
 14/21 anonim ***** válasza:
79%
Drága, puszta szeretetből mondom, előbb menj el pszichológushoz és csak utána keress párt. Ez így nem fog menni, bízz bennem...
2019. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Okés, majd lerajzolom a gyerekkorom és akkor egyből lesz mellettem egy hűséges lány.. Igen.
2019. szept. 26. 15:55
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#15


Önismeretre lenne szükséged és a rossz tulajdonságaid magad mögött hagyása miatt. Pl, hogy ne tiltsd meg a barátnődnek, hogy más fiúkkal is beszéljen, vagy, hogy ne egy dolog alapján ítélj el egy embert.

2019. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem csak egyetlen dolog alapján ítélkezek, de ha például egy lány a tükör előtt van egész nap hogy az instára kidobjon pár képet, az már nem elfogadható szerintem. Van tapasztalatom a "csak fiu barát" téren, szóval az biztos hogy ha lesz barátnőm nem fogom más fiúk ölébe engedni.
2019. szept. 26. 15:59
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan lányt, aki gyakran van mély dekoltázsú felsőkben, de emellett hihetetlen művelt és intelligens, ahogyan olyat is, aki egész nap otthon van, de neten össze-vissza hazudozik a srácoknak.


Ha az első lányt letudod annyival, hogy "pff, trendi, biztos hűtlen", akkor semmivel nem vagy jobb, teszem azt, egy rasszista embernél.

2019. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet hogy hűséges, de van hogy az se lehet elég. Egy lánynál szerintem elég durva ha kihívóan öltözik, és a hűség semmis lesz a-mellett ha ő közbe a fél mellét kidobva mászkál az utcán..
2019. szept. 26. 16:14
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadó lányt keresel, neked is elfogadónak kell lenned.
2019. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!