Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális INGYENES társkereső,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális INGYENES társkereső, elfogadó, Normális tagokkal?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen oldalt? Ahol visszaírnak, normálisak és nem olyan tinder szerű csetreszek vannak rajta? :)

Nem olyat keresek akit csak a külső érdekel, inkább a visszafogottabb lányok érdekelnének. Ötletek?



2019. szept. 25. 17:30
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Az előző barátnőmnek sok dolgát és tulajdonságát elfogadtam, ezzel nem volt baj kb, mert olyat fogadtam el ami miatt én szóba se álltam eddig a miatt egy lánnyal. De őszintén, ha a helyembe lennél, és jönne egy lány akivel esélyed van beszélgetni de közbe instán több ezren nézik a kihívó testét, te tudnál boldog lenni ilyen mellett? Mert én nem

És ha még úgy is lenne hogy találnék végre egy lányt akire érdemesnek látom ráírni és nem valami macsó szöveget igényel hogy vissza írjon, és ő elfogad engem tutira és megszeret, akkor én se mondanám azt hogy most elkezdem keresni szándékosan az összes hibáját, ami nem tetszik azt elmondanám, és ha miattam képes lenne mondjuk megszabadulni egy ruhától ami szerintem túl kihívó (például) akkor az tényleg szeretet, és érdemes elfogadni őt.

2019. szept. 26. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!