Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges kép nélkül ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges kép nélkül ismerkedni / barátkozni?

Figyelt kérdés

Leginkább a másik fél személyiségére lennék kíváncsi és természetesen azt szeretném, ha az a bizonyos másik fél is hasonló indokkal vágna bele a beszélgetésbe. (Igen, tudom, hogy a külső számít és yada yada.)


Ismertek olyan oldalt, ahol kép nélkül lehet beszélgetni / levelezni?



2019. szept. 25. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint anotalkon találtam meg a párom. Vagy másfél hónap után láttam először az arcát... Az a vicc hogy a korát se tudtam. Internetes barátság volt. Most meg már jó pár hónapja boldog párkapcsolatban élek.
2019. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1-es vagyok én is anotalkon próbálkozok, de akkor (már bocsi) patkány az összes lány, hogy az még ennyi idő után is meglep.. Aki nem kamu az is a pinájáról beszél, vagy a szexről, vagy valami bulis cafka, csak én nem találom meg a kedves megértő párom, pedig próbálok nyitott lenni, de valahogy esélytelennek tűnik.. Gratula nektek
2019. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Kedves Anotalkos srácok, miért nem nekem dob a gép titeket? 😃

Egyszerűen szeretek beszélgetni, ismerkedni, megismerni másokat. Beszélgetni a mindennapi dolgokról, filmekről, könyvekről, munkáról, iskoláról.. bármiről.

De 10-9 troll, a maradék 1 meg vagy kilép/kidobja az oldal, vagy nem szeretne másik oldalon beszélgetni tovább. 🙄

2019. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok, utolsó drágám azért mert a fiuk beállnak lányoknak mert melegek és velünk trollkodnak. Na már most én is szeretnék egy elfogadó embert megismerni lehetőleg lányt akivel össze is jönnék, de ha van is olyan lány ott aki nem kamu, az vagy valami macsó szövegre váró ribi és továbblép, vagy elmondja hogy ő már 15 évesen szopott ami tuti troll de ha igaz akkor is egyből elnyomom, egyszerűen nem találni egy kedves hűséges elfogadó lányt, aki ne élne ezer kilóméterre pesttől és meg tudnám ismerni. Ahogy mondod 10/9 trollkodik, csak a lányoknál meg az a maradék 1 aki normálisnak mondható az meg tőlem lakik messze ezért is fail az egész :D

18f

2019. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hát, kedves utolsó, én nem várnék kedves, elfogadó lányt, ha te ilyen vagy. Mert bár nem ismerlek, de néhány sikertelen beszélgetés után, leírod az összes olyan embert, aki Anotalkon próbál beszélgetni, ismerkedni. Biztos te is aranyos vagy, csak a sok idióta felidegesít, vagy a felesleges próbálkozások. Hidd el, nem csak neked nem sikerül egy anonim oldalon az ismerkedés elsőre.

Ugy tűnik nem neked való.


De biztos megtalálod a számodra megfelelő lányt idővel.

Legyen szép napod. :)

2019. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!