Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163cm 19 évesen?

Figyelt kérdés
Milyen lányoknál lenne esélyem?xd. Lányok ha egy fiú/pasi alacsony akkor milyen legyen hogy bejojjon nektek? Kíváncsi vagyok hogyha egyáltalán valaki összejönne alacsony fiúval akkor milyen lenne az esete 😄 Nemet kort irjatok koszi ❤ bár lanyokhoz szól, de úgy is lesz 1'2 fiú komment is...

2019. szept. 27. 00:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

Olyan lányoknál lenne esélyed inkább, akik nem magasabbak nálad. De szerintem van ilyen bőven.

Nekem az sem gond, hogy pár centivel alacsonyabb nálam, ha egyébként tetszik és szimpatikus az illető.

2019. szept. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

" Lányok ha egy fiú/pasi alacsony akkor milyen legyen hogy bejojjon nektek?"

Normális. De tényleg. Legyen udvarias, nevettessen meg, és viselkedjen velem szemben férfiként. Ez többet számít, mint az, hogy alacsonyabb-e nálam - mondom ezt magas nőként. (Persze segít, ha ad magára, igényesen öltözik stb., de ez már csak a finomhangolás.)

2019. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

#8 nem tudom, te hol élsz, de 23 éves nőként se nem szexpajtást, se nem gazdag fickót keresek! Sőt! Mi több, aki erre hajt, el is küldöm azonnal, kopogtasson másik ajtón.


Amit egy lány keres egy férfiban: megbízhatóság, igaz szerelem, humorérzék, családcentrikusság, gyerekvállalásra nyitottság! Ennyi és nem több! Pont nem érdekli az igazi (!) Nőket, hogy hány centi vagyok, mennyi pénzed van. Ez maximum a rib* ncoknál számít.

2019. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
Javítás: pont nem érdekli a Nőket, hány centi VAGY.
2019. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 BRUTAL TV válasza:
55%
Mind1 milyen magas vagy de amíg ilyen stílusban irkálsz a lányokra is akkor max 15 éves korosztály.
2019. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szimplán ne szupermodell alkatú nőkben gondolkozz, hanem a normális, átlagos lányokat keresd, akiknek nem a külső az első. Bőven találnál barátnőt, annyi normális lány van.
2019. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
30%

Hát egymagasak vagyunk, bár egy évvel fiatalabb vagyok nálad🤣

Amugy en leszharom

2019. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok, ne izgulj 17-es, neked is azt mondom hogy kit érdekel ;)

Én 18 vagyok és 171 körül, én se érzem valami jónak magam külsőre, de ha valaki valami csoda folytán megszeret, az úgy sem a külsőm miatt fog mert ha azt veszem észre akkor inkább elküldöm :D

2019. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Figyelj, a magasság egy dolog. Egy olyan dolog, amin nem változtathatsz. Ennél sokkal rosszabb fizikai helyzetben lévők is találtak maguknak párt (vakok, amputáltak, hadd ne soroljam).


Az, ha van egy jó alakod, az nyilván előny, esetleg még egy jó frizura is sokat segít (legalábbis nekem mindig a hajon akad meg a szemem).


Viszont ne a külsőre építs. Legyen egy megnyerő személyiséged, legyenek hobbijaid és érdeklődéseid, amik egy közös alapot nyújthatnak.


Tudom, elcsépelt példa, de Peter Dinklage jóval alacsonyabb nálad, mégis sikeres az élet minden területén. Több interjúban is mondta, hogy gyerekként nem egyszer nevetség tárgya volt a magassága miatt (remélem, hogy benned nem emiatt született meg a kérdés), de nem hagyta, hogy megállítsa, és lám, hol van most.


Az még fontos, hogy ne legyenek a komplexusaid amiatt, hogy alacsonyabb vagy. Ne hisztizz miatta (ahogy sokan), hanem vedd lazán. Például van egy veled egy magas haverom, aki nem egyszer hobbitnak, Rozsomáknak (hiába magas Hugh Jackman, a karakter 160 cm a képregényekben) öltözik be PlayIt-en. Nem hagyja, hogy a magassága miatt bármivel kevesebb legyen, és neked is ezt ajánlom.


Bármilyen lánynál lehet esélyed, aki nem a külsőre megy, és szerencsédre, az ilyenekből van több. Ha én összefújna a szél álmai srácával, és az egyetlen, amibe bele tudnék kötni, a magassága lenne, akkor az se akadályozna meg abban, hogy összejöjjek vele.


18/L, 176 cm

2019. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát átlagos vagyok. Lányokat akiket megkértem hogy pontozzanak le általában 10/7 mondtak meg valaki 10/6. :D személyiségre meg elvileg aranyos vagyok meg kedves. Bár ha valakit megszeretek akkor tudok nagyon ragaszkodni hozzá ami nem túl pozitív. Meg félős szégyellős vagyok ha tetszik egy lány és nézzük egymást. Egyedül olyan lányokkal nehezebb beszélgetnem akik fiatalok és nagyon tetszenek.
2019. szept. 27. 17:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!