Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy olyan kérdésem lenne,...

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 15 évesen el lehet-e kezdeni a balettott? És 163cm magasságal hány kilò lehet egy balettos?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:45
 1/3 anonim válasza:
hobbi szinten bármikor elkezdheted :) én 168cent vagyok és 45kilo. ami az ideális, hosszú nyak, hosszú láb, és hosszú kezek, kis mell. de hobbi szinten az a lényeg úgyis h jól érezd magad :)
2013. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy válaszoltál,de én nem csak hobby szinten szeretné csinélni,jó oké nem is az opera színház színpadán csak egy kicsit komolyabban.
2013. márc. 27. 09:43
 3/3 anonim válasza:
sajnos akkor már egész kis korodban el kellett volna kezdened:/ már csak hobbi szinten leszel képes elsajátítani hidd el. nagyon kemény a balett. hosszú évek kellenek h felkészítsd magad arra h majd gyönyörűen táncolj spicc-cipőben..
2013. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!