Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

163cm 19 évesen?

Figyelt kérdés
Milyen lányoknál lenne esélyem?xd. Lányok ha egy fiú/pasi alacsony akkor milyen legyen hogy bejojjon nektek? Kíváncsi vagyok hogyha egyáltalán valaki összejönne alacsony fiúval akkor milyen lenne az esete 😄 Nemet kort irjatok koszi ❤ bár lanyokhoz szól, de úgy is lesz 1'2 fiú komment is...

2019. szept. 27. 00:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem baj az, mi lányok is nehezebben szólalunk meg, ha egy számunkra több, mint szimpatikus egyén van jelen.


A 7 az nem rossz. Ha emellé van egy jó kedélyű jellemed, és éled a magad életét (nem a négy fal közt él), akkor semmi gondot nem látok, ami megakadályozna egy boldog és kölcsönös kapcsolat kialakításában.


18/L

2019. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én 22/L vagyok, 147 cm 42 😊😊😊
2019. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Szvl. " 22/L vagyok és 42 kg"..... Nyugi....

Megfogod találni a párod 😊😊😊😊

Ne aggódj ezen!

2019. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Akkor csinos lehetsz! Magasnak érezném magam melletted 😀 Idővel biztosan!!
2019. szept. 28. 13:56
 25/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, látod kérdező hogy nincs itt gond? Hidd el nekem a srácoknál ez kicsit rosszabb.. Én 171 "magasan" is egy kis féregnek érzem magam ha meglátok valakit az utcán, a tipikus fiatalok, magas helyes srác meg minden, én se helyes se magas, semmilyen nem vagyok hozzájuk mérve, a lányoknak szokott az nagy elvárás lenni hogy magas fiu legyen akire felnéznek, esélyes hogy a korombeliek mind magasabbak, szoval igy én rám soha senki nem fog felnézni.. De egy lánynál ez rettentően aranyos :P
2019. szept. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!