Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 évesen,163cm-el,44,7 kg...

13 évesen,163cm-el,44,7 kg nagyon sok?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok anorexiás, vagy eveszavarosmielott bárki ezzel jönne. Csak ma este vacsi után raalltam a mérlegre, és ez nagyon sok!! Az évet 41,5 kilóval kezdtem, és most meg ennyi vagyok. Lehet azért mert hétvégén a barátnőmnél sok egészségtelen szart ettunk, nem tudom. De igazából nem is eszem annyit és ilyen sok vagyok. 41/42kgra akarok elfogyni ezért lehet, hogy koplalni fogok.

A lényeg: sok ennyi kiló(?), mert sztem nagyon!! (És most ne a mai kövér fiatalokhoz hasonlitsatok, akik közül minden második kover(nálunk az osztályban én vagyok az egyik legvékonyabb) hanem hogy nem sok-e. Szerintem egyebkent a hasam nagy)

Ne ítéljetek el ez tényleg komoly!


2016. febr. 1. 21:18
 1/7 anonim válasza:
56%
Jo hogy nem már anorexias akarsz lenni..
2016. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Szia! Én is 13 éves vagyok, 160 cm és 40 kiló. Nem akarok dicsekedni de ez a normális..barátnőm vagy 2 kilóval volt nálam könnyebb és a védőnő kórosan soványnak nyilvánította...szoval szerintem eszedbe se jusson fogyni:\
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok. Olyan 30 kilót le kéne adnod, mert így kövér vagy. VAGY: elmész dokihoz és kezelteted magad mert önértékelési gondjaid vannak.
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SOK???!!! 16.82 a testömegindexed ez elég alacsony
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a hasadat nagynak látod, csinálj hasizom-gyakorlatokat. A mozgás is fontos, nem csak az evés miatt kell "izélni". Amúgy meg nem sok. És ha neki állsz koplalni, az még egészségtelenebb, mintha túlsúlyos lennél.
2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18 évesen, 160 centihez vagyok 47-48 kg és teljeseen jól nézek ki. 13 évesen már nő a melled, nőiesedsz, persze, hogy változik a súlyod is. Az se mindegy, mikor és milyen mérlegen méred, egy nap simán lehet 1,5 kg eltérés is, ha máskor vagy más mérlegen méred magad. Egyáltalán nem sok, hanem kifejezetten kevés a súlyod, a koplalással meg semmire sem fogsz menni, mert elkezd raktározni a tested és hízni fogsz. Ha ilyen marad a gondolkodásod, akkor lassan átmegy a helyzet súlyos testképzavarba és azt te sem szeretnéd. Ha nem tudsz változtatni ezek a gondolkodáson, akkor nyugodtan beszélj pszichológussal.
2016. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen 164 cm-hez 54 kg vagyok. És láss csodát, nem vagyok kövér, se túlsúlyos, vagy hasonló. De még duci sem. Eloszlik rajtam az a kis zsír, amúgy meg az izom nehezebb a zsírnál. Élsportoló voltam, most is sportolok, szóval nem gáz :D

Nyugodj meg, nagyon messze vagy a kövér kategóriától. Fogyás helyett inkább erősíts, az inkább rádférne.

2016. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!