Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok régóta mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KattonaGabi kérdése:

Magányos vagyok régóta mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindennel próbálkoztam már de egy lányt se érdeklek. Lehet bennem van a hiba vagy az élet tartogat számomra valami váratlant? Nagyon magányosnak érzem magam már 2 éve.

2019. szept. 27. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Úgy tudod hogy ki a normális ha megkérdezed tőle hogy "Ribi vagy?" Ha igent mondd akkor nem az. Ha nemet mondd akkor az. Volt olyan aki normálisnak mutatta magát és bizonyította hogy "Hát de én nem vagyok olyan lány" Aztán kiderült hogy olyan. Aki tényleg nem Ribi az nem bizonygatja. És ismerkedtem olyannal is aki az elején megmondta hogy egy Ribi,állandóan a szexről beszélt. Közben meg egyáltalán nem volt olyan. Csak tesztelt. Igazából pedig tök normális és aranyos lány volt. Szóval ennyit erről.
2019. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet ez az idő most neked másra van szánva. Mindennek oka van. A türelem rózsát terem. Majd megtalál a szerelem, hidd el! Sok sikert!
2019. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Kedves Gabi, a többi 9 éves is ugyanígy érzi magát, mint te, hidd el. 9 év magány az szörnyű.
2019. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hmm, nekem is jó lenne ha találnék egy elfogadó lányt aki olyan szoros 0-24 együtt kapcsolatra vágyik mint én, elfogad és hűségbe tényleg szeret Engem és fordítva..

"hiányoznakacsajok" neked szerintem egy kis móka kellene csak az ágyba, nekem nem úgy hangzott ez a dolog mint ha egy lányt te teljesen szeretni is akarnál

18f

2019. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg egyedül nem tudod magad jól érezni,nem fogod kapcsolatban sem,ezt pedig megérzik a lányok rajtad.Görcsösen ragaszkodsz,hogyha valaki hozzad szól,ami azonnal megöli a dolgokat.
2019. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es voltam, mindenki ezt mondja, de az ember társas lény, (sajnos) volt már barátnőm aki már nincs mellettem, és ha volt mellettem valaki akiről azt hittem szeret, sose figyeltem hogy ki néz vagy mi van körülöttem, mindíg jó volt minden mert gondoltam van aki szeret. Csak próbálják rád erőltetni, de nem mindenkinek megy a boldogulás egyedül, én személy szerint nem is akarok egyedül boldog lenni, mi értelme? Nem sok
2019. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!