Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hát ez egy elég bonyolult...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez egy elég bonyolult téma lenne ti mit kezdenétek?

Figyelt kérdés
Már két éve járok új sulimba. Ez ugymond egy iskolacentrum. Rengeteg diák stb.. Mostani évbe eggyel feljebb mentem oszályban. Új osztály viszont 3 lány van. Múltkor kicsit beszélgettem az eggyikel nevvettünk meg ezen a héten. Viszont vagyunk fiúk vagy 20-an. Nem vagyok úgymond nagy nő csávász. Viszont azt érzem egyre több csaj felé nyíllok meg. Alapból ilyen vagyok. De mintha több jönne. Ezen a héten 2.-szer probálkoztam egy lánynál rosszul sűlt el. Valamelyik nap megint egy lánnyal ő rám mosolygott. A vasútállomásnál. Lehet hogy a zenén nevetett. Viszont lehet hogy odamegyek hozzá ezen a héten. Mit tanácsoltok?
2019. szept. 28. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez tényleg marha bonyolult. Ja, mégsem, hiszen egyetlen rövid mondatban meg lehet fogalmazni: te egy nyúl vagy.
2019. szept. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

A helyedben elmennék az iskolacentrum könyvtárába, beiratkoznék, és ki sem jönnék onnan addig, amíg meg nem tanulom legalább a -ba, -be, -ban, -ben használatát, valamint egyes, alapvető szó helyesírását, ami kb. ötödikes tananyag.

Hja, és a könyvtárban is lehet ismerkedni... de olyan kifejezés, hogy "nő csávász", olyan nincs. Nőcsábász, olyan van.

2019. szept. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2019. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!