Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szükségem van valakire, találok ilyen lányt?

Kissé visszahúzódó fiú vagyok, nehezen meg emiatt az ismerkedés, viszont hiányzik valaki az életemből.

Rendes partnert szeretnék keresni, aki művelt, tud értelmes dolgokról beszélni/ hozzászólni.

Viszont eléggé olyan helyen lakok, ahol nem eléggé jók a kilátásaim.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, ismerkedés, tini, párkapcsolat, komoly

okt. 9. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok

Ismerős, budapest... Ha van is olyan aki elfogad az nem pesti, de aki meg pesti az általába kiderül hogy egy bunkó ribi vagy magamutogató...

18f

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 9. 22:09 Privát üzenet
Én például visszahúzódó lány vagyok, de kétlem, hogy egymás közelében laknánk.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 11. 11:25 Privát üzenet
1-es vagyok, ismerős, ha találok én is valami aranyos lányt az sose pesti..

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 11. 14:24 Privát üzenet

hmm "aki pesti az magamutagó vagy ribi" szerintem neked nem is baj ha nincs barátnőd

amúgy egyszerűen járj el helyekre, pl edzőterem, könyvtár, kávézó, rendezvények

bár erőltetni nem tudod, de sokkal nagyobb az esélye ha csinálsz is valamit

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 11. 14:37 Privát üzenet
1-es vagy, barom, jártál már pesten? Tudod mi megy is sötétedés felé is? Na barátom ha majd tapasztalod a sok kis haspólós több liter sminkbe úszó förtelmeket akkor majd ugass nekem :)

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 11. 14:48 Privát üzenet

Tisztában vagyok vele hogy az ember társas lény és nem feltétlenül jó egyedül. Viszont érdemes megvizsgálni a boldogtalanságunkat és hogy mit keresünk a partnerünkben. Számomra egyértelmű, hogy belevinni a boldogtalanságunk egy kapcsolatban, szintén boldogtalanná tesz egy partnerrel is.

A szövegedből azt gondolnám hogy nem vagy megelégedve önmagaddal, meg is akarsz felelni másnak, de nem is. Szerintem először válj te magad tökéletes társsá, kérdezd meg magadtól, ebben az állapotodban, hogy szívesen járnál-e önmagaddal, szívesen élnéd-e le az életedet önmagaddal :)

Üdv :)

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 13. 15:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha nekem lenne szükségem valakire senki sem elérhető (? ) Szomorú vagyok, mérges és úgy tűnik magányos is
Szükségem van valakire, de nem találok senkit?
Szeretnék elmenni edzőterembe fogyás miatt, de egyszerűen nem tudok egyedül megindulni. Szükségem lenne olyan valakire akár fiú, akár lány, akivel motiválhatjuk egymást. Jönne-e valaki?
Folytatnám a tetoválásom egy egyedi ötlettel és szükségem lenne valakire aki lerajzolná az ötletem. (2-3 napom van rá) Valaki segítene nekem?
35 órám van meg a közösségi szolgálatból. Mivel jövőre estire megyek, nekem már nincs szükségem rá az érettségihez. "Átruházhatom-e" valakire (pl. testvéremre), hogy ne vesszen kárba?
Sosem lesz családom, barátnőm?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Társkeresési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!