Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szükségem van valakire,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van valakire, találok ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Kissé visszahúzódó fiú vagyok, nehezen meg emiatt az ismerkedés, viszont hiányzik valaki az életemből.

Rendes partnert szeretnék keresni, aki művelt, tud értelmes dolgokról beszélni/ hozzászólni.

Viszont eléggé olyan helyen lakok, ahol nem eléggé jók a kilátásaim.



2019. okt. 9. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Ismerős, budapest... Ha van is olyan aki elfogad az nem pesti, de aki meg pesti az általába kiderül hogy egy bunkó ribi vagy magamutogató...

18f

2019. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én például visszahúzódó lány vagyok, de kétlem, hogy egymás közelében laknánk.
2019. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ismerős, ha találok én is valami aranyos lányt az sose pesti..
2019. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

hmm "aki pesti az magamutagó vagy ribi" szerintem neked nem is baj ha nincs barátnőd


amúgy egyszerűen járj el helyekre, pl edzőterem, könyvtár, kávézó, rendezvények

bár erőltetni nem tudod, de sokkal nagyobb az esélye ha csinálsz is valamit

2019. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagy, barom, jártál már pesten? Tudod mi megy is sötétedés felé is? Na barátom ha majd tapasztalod a sok kis haspólós több liter sminkbe úszó förtelmeket akkor majd ugass nekem :)
2019. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Tisztában vagyok vele hogy az ember társas lény és nem feltétlenül jó egyedül. Viszont érdemes megvizsgálni a boldogtalanságunkat és hogy mit keresünk a partnerünkben. Számomra egyértelmű, hogy belevinni a boldogtalanságunk egy kapcsolatban, szintén boldogtalanná tesz egy partnerrel is.

A szövegedből azt gondolnám hogy nem vagy megelégedve önmagaddal, meg is akarsz felelni másnak, de nem is. Szerintem először válj te magad tökéletes társsá, kérdezd meg magadtól, ebben az állapotodban, hogy szívesen járnál-e önmagaddal, szívesen élnéd-e le az életedet önmagaddal :)


Üdv :)

2019. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!