Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác nem túl helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác nem túl helyes akkor ezt mivel tudja kompenzálni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 13. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Más előnyei is vannak az embernek nem csak a külső.


Szerintem bármivel ami egyedi..vagy pénzel az 100% bejön nekik.

2019. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Például azzal, hogy tud gitározni.
2019. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Humorral, kedvességgel, odafigyeléssel, vagy sportos testalkattal, ápoltsággal, vagy hogy valamilyen művészeti tevékenységet űz.
2019. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Sportos testalkattal, valamilyen tehetséggel (művészi, zenei), pénzzel, intelligenciával
2019. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
A többieket kiegészítvén magabiztossággal. Haegy pali nem helyes ugyan de magabiztos és elhiszi magáról hogy jó party, a lányok is elfogják hinni.
2019. okt. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem igaz, de múltkor olvastam egy cikket ahol az volt leirva, hogy a nők nem igazán a külsőt nézik.

Inkább egyes tulajdonságokat keresnek a férfiakban ilyen például az előttem is említett magabiztosság. Meg a humor is egy jó pont stb... Meg a nő érezze magát veled biztonságban...

Szerintem vannak neked is ilyen jó tulajdonságaid. Szóval fel a fejjel, és sok sikert :)

2019. okt. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pénz! Money! De annyit nem érnek az aranyásók. Inkább összejövök a legrondább lánnyal. Még abban is több szeretet van mint a mai csontváz, beképzelt aranyásókban. Hihi 😀
2019. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Pénz
2019. okt. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!