Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az ismerkedés. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok és hát nem éppen sikeres a fiúk körében. Úgy gondolom nincsenek nagy elvárásaim a fiúkkal szemben. Lényegében csak annyi, hogy normálisan lehessen vele beszélgetni és ne legyen nagyon felszínes.

Alapjáraton ennyi, én megadom mindenkinek az esélyt, de az esetek többségében én nem érdekelem a másik félt. Semennyire. Mi lehet ennek az oka? Hol tudnék ismerkedni?



2019. okt. 21. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhol ahol lehet beszélgetni. Manapság nagyon felszínesek az emberek, ez mindkét nemre elmondható. De ez ne hátráltasson. Ha látsz valahol, bárhol, akár neten, akár személyesen valakit aki szimpatikus, kezdj el vele beszélgetni, bármiről. A többi majd alakul.
2019. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépj ki a megszokott környezetedből és nyiss mások felé. Az a baj, hogy a mai világban ezek már hatalmas elvárások, nagyon rossz irányba mennek a fiatalok. Tisztelet a kivételnek.
2019. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Valószínűleg a küldöd az oka
2019. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
*külsőd
2019. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt rosszra gondolni, utolsó. Mivel a kérdés a tini kategóriában került kiírásra, sejthető a kérdező kora.

Nos, ebben a korban nincs kiforrott személyiség, nincs kiforrott kommunikáció. Sokan nem is veszik észre, hogy olyan hangsúlyt használnak, ami elutasítást, esetleg túlzott önhittséget sugall. Ugyanígy lehet hiba az arcjátékban, a testbeszédben is. Talán ezen a vonalon kéne keresni a hibát, kérdező.

2019. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék, akár téged is, csak az a baj hogy a lányoknak is megvan a sok sok kattanásos bajuk.. Én mondjuk nem vagyok olyan mint a korombeliek, semmi buli meg nagy társaság, de szeretni tudok, a lányok meg ezt használják ki.. Tehát hiába nem a külső az elvárás se neked se nekem, ez ugyan úgy nehéz marad ilyen tetű emberek között :/ Biztos te is nagyon aranyos lány vagy, csak nem látják benned az értéket mert ők külsőre mennek, gondolom elítélnek amiért nem a 2 liter sminkbe mutogatod a hátsód. Sok a rossz ember, ne foglalkozz velük

18f

2019. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!