Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket zavar, ha egy lánynak vannak úgymond beteges dolgai?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy szeretek morbid dolgokkal hülyéskedni, késsel fenyegetni, (játékból) öngyilkossággal is próbálkoztam már, nem tudom komolyan venni az életet. Titeket ez zavarna?
2019. nov. 3. 10:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
41%
Szerintem fölösleges kiforgatni a szavakat de ha át gondoltad volna akkor úgy is lehet érteni hogy pl más mint az átlag és ezt sajnos manapság úgy értik hogy a más rossz de nem az inkább különleges vagy egyedi akár érdekes...
2019. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem veszed komolyan az életet, az alatt úgy értetted, hogy mondjuk nem szoktál félni, vagy, hogy egyáltalán semmit nem veszel komolyan, amit komolyabban kellene (mondjuk, rendőrségi, hivatali ügyet)? Ha az előbbi, akkor nincs semmi baj. A morbid dolgokat én is szeretem, a késes dolgot, még el tudnám viselni, ha nem gyakran csinálnád, vagy legalábbis nem valódi késsel. Öngyilkossággal én is próbálkoztam többször is, szerencsére nem sikerült, mert időközben jelenleg jóra fordult az életem, és rájöttem, hogy milyen szerencsés ember is vagyok. Az hogy régebben próbáltad nem, de ha most is lennének szuicid hajlamaid az már zavarna. Összességében, ha a másságodtól eltekintve olyan tulajdonságaid lennének, mint nekem, akkor nem lennének nekem kizáró okok a "beteges dolgaid". :)

16/f

2019. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%
11: a más, mint az átlaggal semmi gond, az valóban lehet érdekes. De másokat késsel fenyegetni nem vicces, nem ettől lesz valaki egyéniség. Ettől max. idióta. Vagy ugyanolyan átlagos, mint bárki más, és azt hiszi ettől lesz érdekes.
2019. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna
2019. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!