Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szerintetek is beteges...

Ez szerintetek is beteges illetve kötődési zavar? Mitől alakult ki? Miért van?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnél voltam valamelyik nap, suli után felmentem hozzá és tanulgattunk.. Bekapcsolta a telefonját valamit megnézni és a háttérképe egy tanárunk. Csodálkoztam majd megkerdeztem.. aztán elmondta a sztorit hogy mennyire szereti oda-vissza van érte stb. Volt hogy követte hazáig (ugyertem egy villamossal ment vele) ilyesmi . Egyébként nőről van szó nem szerelmes belé meg semmi nemrég szakitott a barátjával szóval nem homoszexuális. Mit gondoltok?Normális ez mert szerintem nem .

#tanár #kötődés #kötődésizavar
2017. dec. 28. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes. Sok tinit elkapja ez a rajongós korszak, sokan ugye sztárokért rajonganak, de nagyon sokan a tanárukra, edzőjükre "kattannak rá" :)
2017. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb kinövi. Ez elvileg ilyen korban normális. Bár az,hogy hazáig követte,kicsit túlzás. Biztos példaképének tekinti,vagy csak szimplán kedveli,tiszteli. Nekem is van pár tanárom akit tényleg nagyon szeretek(normális értelemben véve)és példaképeim,viszonylag sokat beszélünk és én is van h gondolok rájuk,ha épp nincsnek velem(pl nyári szünet,vagy valami hozzájuk kapcsolható esemény.) de háttérkéonek nem állítanám be a fotójukat. Mondjuk ez a szeretet/rajongás mindenkinél másban nyilvánul meg.
2017. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. dec. 29. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!