Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a fiúk nem érdeklődnek irántam,én pedig nem szoktam kezdeményezni mivel nem vagyok olyan típus, nincs hozzá kellő mennyiségű önbizalmam (talán?)... Nem vagyok egy szép lány, és tisztában vagyok azzal hogy mindenkinek más az este stb...de tök csalódott vagyok, hogy csak nekem nem jön össze soha semmi. (legalábbis a környezetemben) nem tudom mi lehet az oka. (a külsőt leszámítva) de nem hiszem hogy csak az lenne a baj. Vagy mégis? Ennyire csak a külső érdekli mostanában az embereket? (természetesen az is fontos - egy bizonyos határig-)


Fiúk! Ti mit tartotok vonzónak/taszítónak egy lány személyiségében?

A külső vagy a belső fontosabb? Vagy 50-50?



Illetve hol érdemes/lehet ismerkedni? 😋



2019. nov. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Baj oka:agybetegség
2019. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Írj!
2019. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te olyan "szürke kisegér"lehetsz. Akire amúgy nem figyelnek fel, csak ha kell nekik pl egy kölcsön toll, vagy vonalzó. Mégcsak nemis unalmas vagy; hanem olyan semmilyen. Egyhangú, egysíkú. De mások kedvéért ne változz meg, még nem jött el az igazi, aki meg pont ezek miatt, az egyszerűséged miatt fog rád felfigyelni. Meg pl nem akarsz többnek látszani, hanem őszinte vagy, és vagy, amilyen vagy; és valaki meg pont ezt értékeli. Tehát nem kell neked is beolvadnod, hogy bulizni, meg felszínesnek lenni; hanem legyél önmagad, és várakozz. :) -szerintem. :)
2019. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*Szal nem biztos, hogy van baj veled. :)

Hanem egyszerű vagy, lehet,hogy semmi extrás, de ez nem rossz!!! :) Ne aggódjál szal, fel a fejjel, és bízzál magadban, és érezzed magad méltónak egy párkapcsolatra, ha boldog vagy, és kiegyensúlyozott, és harmonikus, jobb lesz a kisugárzásod is. Tehát nem kell nagyhangúnak lenni, meg mások véleményét szajkózni, ha valaki a tiédet kérdezi, lesz majd ,aki így is értékelni fog, ha eljön az ideje. Pl nemtom hiszel-e te a sorsban; hogy amikor majd itt lesz az ideje, megérkezik a lovagod:):):) Nekem pl egyszer mondtak olyat, hogy azonnal megérkezik a szerelem, amint én beleszeretek saját magamba. Annyi ideig sajnos sose sikerült fenntartani ezt a boldog tudatállapotot; de most már elvileg asszem, sorsszerűen nemsokára érkezik valaki. :)

2019. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja hogy nem fontos a külső az egy barom. Igenis fontos. Ebből látszik hogy mennyire igényes magára, a környezetére, hogy milyen a stílusa...stb. az is tény hogy ez hosszú távon kevés. Külső megfog-belso megtart
2019. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!