Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mi fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi fontos egy kapcsolatban? Milyen kapcsolatra vágyom?

Figyelt kérdés

Szerintem a kapcsolat egyik alapja a bizalom. Ha ez nincs meg akkor az már régen rossz. Emellett fontos az őszinteség, hűség, elfogadás, megértés, figyelem (természetesen a szeretet is)... Ezenkívül szerintem akkor jó a kapcsolat ha mindent megtudnak beszélni, ha kell kompromisszumot kötni, csinálnak közös programokat, de nem akaszkodnak rá egymásra túlzottan. Nagyjából ennyi így hirtelen ami eszembe jut.


Ti mit gondoltok?


Egy lány



2019. nov. 9. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Uu, a kérdést kicsit elírtam...😂 *vágytok
2019. nov. 9. 12:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyen a párom szeretett teljes, megértő, illetve intelligens és őszinte. Na meg kicsit "örült", mint én.


Úgy gondolom, hogy ezekkel a tulajdonságokkal egy párkapcsolat megfelelően tud működni.

2019. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy gondolom

egy srác :D

2019. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még nem volt kapcsolatod

Könnyű nagy szavakat írni, de amikor találsz valakit, akivel belevágtok egy kapcsolatba, akkor nem lesz ilyen egyszerű. Bizony lesz, amikor az egyik akaratlanul is megbánta a másikat, vagy más közös programot szeretnétek. Itt jön képbe, hogy milyen emberek vagytok, alkalmazkodó, kompromisszumképes, vagy önző.

Az elfogadásról meg annyit, hogy ha mindent elfogadsz a párosban, akkor sosem fog fejlődni, pedig egy kapcsolatban fejlődni kell. Nem azt mondom, hogy rokkantakkal ne kezdj, hanem hogyha van egy káros viselkedésformája, akkor addig kell beszélni róla, amég el nem múlik lassan. Illetve fordítva is működnie kell, neked is képesnek kell lenned változni

2019. nov. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!