Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemtől függetlenül, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtől függetlenül, miért ennyire vállalhatatlan, elviselhetetlen a fiatalok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Mind a fiúk, mind a lányok.


Prolizmus, barbarizmus, szellemi sötétség, megkérdőjelezhető erkölcsi normák.


Csak ez a generáció borzalmas, vagy maga az egész magyar társadalom, aki felnevelte őket?


2019. nov. 9. 16:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
14%
Mert azt hiszik az a “menő.” Velem szóba sem állnak, holott én távol állok azoktól, amiket leírtál.
2019. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
57%
Én nem egy felnőttet is ismerek a 40-60 év közötti generációból, akik pont ugyanilyenek. Gondolom a gyerekeik ezek a fiatalok.
2019. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%
Azért mert ilyenek a mai fiatalok. Vegyünk egy példát: Ha elárulod egy mai tini lánynak hogy szűz vagy,akkor friendzone-ba tesz vagy kihasznál érzelmileg. Ha ronda vagy,akkor azért. Ha csendes vagy akkor azért. Ha alacsony vagy akkor azért. De bezzeg! Ha egy csaj szűz akkor már értékes,ha pedig nem szűz akkor egy r#banc. Ha nincs menő telefonod akkor azért kerülsz friendzone-ba. Ha hiányzik egy szál szőr a hajadon akkor azért. 😂
2019. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

jajj ezek a mai fiatalok :/

meg az emberek akik minden héten kiraknak egy ilyen kérdést...

2019. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
Itt azért pirosoznak mert ide normálisak járnak,vagy fáj nekik az igazság.
2019. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Én inkább a jövő generációját féltem.
2019. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem csak a fiatalok és nem csak a magyarok
2019. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

Azért azt fontos leszögzeni hogy nem minden fiatal ilyen sőt akikre ez jellemző azok vannak reflektor fényben, a fiatalok nagyobb része normális.

17L

2019. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%
#5 Vagy mert nem a kérdésre válaszolsz, hanem a saját sértettségedet adod itt ki.
2019. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%
Ez egy iszonyú nagy általánosítás.
2019. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!