Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemtől függetlenül, miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtől függetlenül, miért ennyire vállalhatatlan, elviselhetetlen a fiatalok nagyrésze?

Figyelt kérdés

Mind a fiúk, mind a lányok.


Prolizmus, barbarizmus, szellemi sötétség, megkérdőjelezhető erkölcsi normák.


Csak ez a generáció borzalmas, vagy maga az egész magyar társadalom, aki felnevelte őket?


2019. nov. 9. 16:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem csak a magyaroknál ez az egész világon így van .

Amúgy a fiatalok nagy része elviselhetetlen ,de a fiatalok egy részébe vannak normálisak szerintem több a normális mint az elviselhetetlen. De ez nem csak a fiataloknál van így. Egy csomó felnőtt van aki elviselhetetlen és vannak akik normálisak. Nem mindig csak a fiatalok elviselhetetlenek. Hanem a felnőttek is. Összességében az összes generációban van normális meg elviselhetetlen. De szerintem mindenki magával foglalkozzon és ne mással..

2019. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt. A fiatalok elviselhetetlenek mert... fiatalok. Ebben az életszakaszban vannak. Plusz úgy az emberek általában prolik, barbárok, sötétek és laza erkölcsűek. Nem változtunk az utóbbi pár évszázadban. Ezen felesleges fennakadni, ilyen az élet. De persze nem mindegyik ilyen, sőt, egész sokan normálisak. Ja, kivetnivalót mindenkiben lehet találni, így senki sem ténylegesen totálisan normális, de egyáltalán nem olyan rossz ez a generáció se mint az előző (amit szintén szidott az azelőtti generáció).
2019. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
A fiatalok mindig is feszegették a határokat... de most ráadásul változó korban élünk, így még nehezebb boldogulni.
2019. nov. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
#8 "A fiatalok nagyobb része normális" xD Felhozok pár példát: Billie Ellish és a divat depresszió,2013-as vagdosási divat,2017-es kékbálna, Lil Gxnemazalány, A 12-13 évesek p#csa gatyát hordanak, a fele már nem szűz,alpáriak és beképzeltek,vasalt haj. Soroljam még? Tényleg normális 😂
2019. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14:

Billie Ellish és Lil x nemazalány: ok, ez...két ember a populációból. Vagy a zenéjükre célzol? Attól mert valaki olyan zenét szeret, amit te szemétnek titulálsz miért ne lehetne normális? És még csak nem is kizárólag fiatalok hallgatják ezeket az előadókat és nem minden fiatal szereti őket.


Divat depresszió: sokan dobálják össze vissza ezt a szót anélkül hogy bármit is tudnának a depresszióról vagy a mentális betegségekről. Nekem is volt egy osztálytársam akit divatdepressziósnak tituláltak és guess what, nem volt depressziós de tudod mi volt? Borderline szeméyiségzavaros volt. Persze, hogy mindenki depressziósnak titulálja magát, ha ez az egyetlen dolog amivel magyarázni tudja azt, hogy hogy érez. Az meg hogy mennyi a "divat depressziós" és hogy saját magunk vagdosása divattá vált (amúgy nagyon fel lett fújva az is) többet mondd el a világról, amiben élünk mint a fiatal generációról.


Kék bálna: Ha jól emlékszem 1 vagy 2 haláleset volt köthető ténylegesen a Kék bálnához. Amúgy meg a Kék bálna játék komoly manipulációs technikákat alkalmazott (maradj fenn sokáig, kis dolgokkal kezdj stb.) a fiatalok agya meg még fejlődik, könnyen manipulálható. A média ezt is felfújta sokkalta nagyobbra.


12-13 évesek p*csanadrágban: Nem tudom, én végigmegyek az utcán nyáron és rövidnadrágokat látok, amik nem fedik teljesen vagy félig a combot, szóval elég rövidek, de nem mondanám megbotránkoztatónak se. Nem kéne 12-13 évesek fenekét nézni (mert nem kötelező, hidd el én se szoktam) és akkor talán nem zavarna ennyire.


fele már nem szűz: és? Megint: attól lesz valaki normális vagy nem normális mert szűz vagy nem szűz? 16 éves koromra az osztálytársaim nagy része nem volt szűz. Normálisak voltak? Igen!


Alpáriak és beképzeltek: a) nem mindenki. Nagyon sok kellemes fiatalt ismerek, akik igen, káromkodnak (jajj el ne ájulj) de igen kedvesek és figyelmesek b.) nézz szét. Minden generációból jócskán találsz embereket akik alpáriak és beképzeltek. Talán... mindig is jelen volt ez a réteg, generációtól függetlenül?


Vasalt haj: 112? Halló? Láttam egy vasalt hajú lányt és most pánikolok. Igen, vasalt volt a haja. Hát nem bírom, hogy lehet, hogy valakinek vasalt a haja? VASALT. HAJ. Borzalmas ez a mai generáció. Hogy vasalják a hajukat? El-fo-gad-ha-tat-lan. Kérem küldjenek egy mentőt mert mindjárt agyvérzésem lesz. Vasalt haj...ez a baj a mai generációval...a vasalt haj. Nem, nem vagyok hajlandó érdemileg reagálni 😂😂😂

2019. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
#15 Pontosan ez a baj a mai generációval. Hogy már természetes ha valaki ilyen.
2019. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
16: Milyen? Vasalt hajú? Igazad van, fel kell venni a legnagyobb bűntettek listájára a vasalt hajat.
2019. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
#17 A fiúkra értem. Nem a lányokra. Különben is. Feleslegesen magyarázom mi a baj a mai fiatal generációval mert neked is ez az értékrended. Igen. Az valószínűleg teljesen rendben van ha mindenki divattá teszi a depressziót meg a vagdosást. Akinek meg valódi problémái vannak lenézik. Ahogyan az is hogy Missh féle zenéket hallgatnak amiben nincs más csak b#szás és füvezés. Mint pl. A Budapest c. Zene. Igaz hogy egy nőverő,drogosról van szó. De ez a normális. Igazad van. Lehet én látom rosszul a világot.
2019. nov. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18: ne játszd el itt a hattyú halálát pls. Kérlek mondd el nekem mikor mondtam, hogy oké a depresszió divattá tétele? Segítsd mert én csak azt találom hogy ,,Az meg hogy mennyi a "divat depressziós" és hogy saját magunk vagdosása divattá vált többet mondd el a világról, amiben élünk mint a fiatal generációról."

És már megint zenéket használsz példának, amiket még mindig nem szeret minden egyes fiatal, nem is ismer minden egyes fiatal (büdös életben nem hallottam Missh-ről).

Az meg hogy a fiúk vasalják a hajukat...Szintén borzalmas. Hosszú hajú fiú aki esetleg egyenes hajat szeretne? Felháborító. Meg van tiltva. Törvénybe van foglalva hogy a fiúknak csak rövid tüsi haja lehet, mert a hosszú haj az... lányos. FÚJ.

2019. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
#19 Kinek mi? Azért nézzük már meg hogy a régi férfiak hogyan néztek ki és hogy most hogyan néznek ki. Szerinted melyik a férfiasabb? A hosszú,vasalt haj,szakadt ruha? Vagy a rendesen ápolt haj,és férfias öltözék? Komolyan már hogy ezt magyarázni kell. Látszik hogy teljesen normális. Pont ez a baj a világgal. Valószínűleg úgy sem érted miről beszélek. Mert neked normális. Igen a zenével jövök,mert Missh-t a fiatalok nagyrésze hallgat. És nem valami pozitív értéket képvisel hanem az alpáriságot és tudatlanságot. De neked ez is természetes. Ráadásul a zenével annyira nincs is baj inkább Misshel. Drogozik,nőket ver. Ez példakép?
2019. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!