Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elviselhetetlen a barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen a barátnőm. Mit tehetek? ( nagyon szeretem)

Figyelt kérdés

Sziasztok

Már az elején le szeretném szögezni hogy nagyon szeretem őt és ha lehet ne szidjátok mert nem pátyolgatásért jöttem ide, hanem tanácsért mert iszonyatosan féltékeny mindenért és kitalál,összerak hihetetlen dolgokat.

Na több mint 2 éve vagyunk együtt távkapcsolatban (220km)

bár mégis "gyakran" találkozunk mert hétvégente utazok hozzá (7 ezer forint). Barátnőm állandóan az előzményeim,facebook üzeneteim ,ISMERŐSEIM nézegeti olyan szinten féltékeny hogy tett már megjegyzést a testvére feleségére is (mert 1x reggelit hozott nekem) vagy pl városban ismerősömékkel találkozunk ott a barátnője ismerősöm köszön oda jon hozzánk én meg megkínálom chips el a barátnőjét... Utána hallgatom a duzzogását hogy tuti megnéztem a csajt bejött azért voltam kedves vele... de ilyen a mostani szitu is erre kikérném néhányotok véleményét . Vettem egy telefont hugom barátnőjétől és hát nem volt le resetelve semmi és kérte az eszköz a hozzá párosított jelszót hogy le tudjam resetelni . Bejelöltem a lányt ő elmondta a kódot ennyi, ez 2 hónapja volt most hirtelen barátnőm elkezdi tenni magát hogy őt nagyon zavarja valami mondom mi ? erre ő semmi tényleg lényegtelen kb 4 percembe telt hogy kihúzzam belőle hogy azt akarja hogy letöröljem facebook ismerőseim közül a lányt... Röhögtem és csak annyit mondtam neki hogy nevetséges vagy . Simán letörölném a csajt persze hogy ha oka lenne neki féltékenykednie de semmi oka istenem.. szeretjuk egymást tényleg 2 év után is szerelmes vagyok belé és gyönyörű lány hát állandóan srácok írogatnak neki meg jelölgetik, próbálják felszedni (hűségesek vagyunk mind a ketten) de a felfogásával baj van mert ilyenkor mindig felhozza témának hogy vissza ÍRHAT E neki mert őt ismeri ovitársa volt mondom persze miért ne erre ő de hát én nem akarok fiúkkal chat elgetni mert utána zaklat majd meg stb es nem akarja hogy én is lányokkal beszéljek szóval tényleg aranyos csak na ez aranyos 10x de 100x már idegesítő az örökös vádaskodások hogy ma előadja hogy ő HÍV fertőzött (volt neki valami gyulladása ami miatt orvoshoz jár) és megjöttek az eredmények és hogy én mekkora egy .... vagyok hogy megcsaltam őt mert ő csak velem volt együtt . Mondtam neki hogy az jó me tőlem se kaphatta el (együtt veszítettük el ) erre ő hihetően mondta hogy pedig az . Anyum pont a szobámba keresett 1 könyvet megkérdeztem tőle családba nem e volt ilyesmi mer hát azért nem vettem félvárról a dolgot erre röhögött és kiment. Írom barátnőmnek hogy megkérdeztem anyum mondom tőlem tuti nem lettél HÍV fertőzött erre ő kiakadt hogy csak hülyéskedett a reakciómra volt kiváncsi hogy megcsalom e stb . Na most ilyenkor az embert ne b.... szét az ideg mikor hót hűséges vagyok és semmibe nézi, még kóstolgat is ilyen hülyeségekkel 2 ÉVE. Nem lehet hogy a pajzs mirigy baja miatt ilyen düh rohamos ? Mert alapjáraton tényleg jól megvagyunk csak havi 1 balhé az neki kell de néha több is .Az a gond hogy kihat rám ez az egész már buszon nem akarom hogy lány üljön mellém pedig tudom hogy nem látná a párom mert távkapcsolatban élünk de szarul esne neki es ilyen téren normál keretek között tolerálom neki a "hülyeségeit" . Oka tényleg nincs amúgy féltékenykedni utálok fesztiválokra járni párommal se megyek csak nagyon ritkán akkor is az ő kedvéért mert ő imád fesztiválozni én inkább a haverokkal házi buli , beszélgetés típus vagyok , De a párom egyedul nem megy bulizni mert nélkülem nem akar mert utána rosszul érzi magát konkrétan lelkiismeret furdalása van ... Szóval itt a felfogásával van gond és szerintem psihologia dolgok vannak mögötte.

Ti voltatok már ilyen kapcsolatban ? Ki növi majd ? nagyon szeretem őt de ő ezekkel rombolja a kapcsolatunkat most is a facebook os cucc miatt letiltott és folyton szakít velem habokra annyiszor hogy a mostanit se veszem komolyan mert már eljátszott 1000x ...



2018. aug. 25. 23:01
 1/8 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk
2018. aug. 25. 23:01
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ez a kapcsolat azért működik még, mert csak hétvégén látjátok egymást. Nagyon birtokló a barátnőd, te gondolkodsz egészségesen. Havi 1 balhé, de néha több, amikor csak 4 hétvégén vagytok együtt havonta? Amikor 5 napig csak várhatja a találkozást? Mit gondolsz, havi hány balhé lenne, ha együtt laknátok? És mindez úgy, hogy nem adsz rá okot...

Szerintem borzasztóan alacsony az önértékelése, azért gondolja, hogy bárkivel megcsalná a párja (akárki lenne az).

Nézd, tudom, kibicként könnyű azt mondani, hogy hagyd el, majd akad normálisabb. Ezért inkább csak azt tanácsolom, hogy semmilyen módon ne kötelezd el magad, amíg legalább egy évet együtt nem laktok.

2018. aug. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Általában "online" veszekszünk mert zavarja hogy messze vagyok tőle, állítása szerint és ez miatt olyan paranoid amikor ott vagyok néha vitázunk csak . 1 év és végzunk a sulival felszeretnék költözni hozzá...
2018. aug. 25. 23:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt akkoriban (tinikoromban) egy ilyen idióta pasim. Én is nagyon szerettem őt. 4 évig elviseltem őt és az egyre növekvő baromságait. Tapasztalatból mondom, hogy ne várj annyit, mert tönkre fog tenni az a ribi.
2018. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Messze áll a ribi től szeret engem. Az ön értékelése tényleg alacsony pedig én dicsérem őt csak abba meg azt magyarázza bele hogy azért mondom mert szeretem őt ..Magát normális kinézetúnek tartja (szóval nem az áll fent hogy tudja hogy szép és csak így akar kicsikarni szép szavakat) bár kis önbizalmat adhatna hogy tényleg sokan kaparnak érte
2018. aug. 25. 23:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért alacsony az önbizalma mert ezt mondja magának. Nincs bizalom ami nagy baj. Feltételezem beszéltetek már erről a féltékenykedésről,ha nem akkor itt az ideje.
2018. aug. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt kapcsolatom egy hasonlóan betegesen féltékeny lánnyal. Csak azt tudom tanácsolni neked, hogy szakíts vele. Rengeteg plusz stresszt okoz egy ilyen ember, meg is tudja keseríteni az életed, de rendesen. Oké, hogy szeret, te is szereted, de nem éri meg, hogy tönkremenj, mert előbb-utóbb össze fogsz roppanni miatta.
2018. aug. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy túlműködés pontosan ezt okozza. Ok nélküli belekötés másokba. Az ilyen pajzsmirigy betegek NEM SZÁNDÉKOSAN csinálják ezt, nem tehetnek róla. Nagypapámnak is ugyanilyen baja van, ha nem szedi rendesen a gyógyszerét, öt percet sem bír ki anélkül, hogy belekössön valakibe.

A barátnőd szed erre gyógyszert? És ha igen, biztos, hogy megfelelő dózist?

2018. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!