Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tudnátok tolerálni, ha a pasi animés és biszexuális lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy nm tudnam ilyen ferfivel elkepzelni az eletem
2019. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Én animés és biszex is vagyok, szerintem jól kijönnék vele. :'D Amúgy meg kit érdekel hogy milyen nemhez/nemekhez vonzódsz, nehogy már emiatt szégyelld magad. Aki pedig nem bírja elfogadni hogy ilyen is létezik, azzal sajnos nem tudsz mit kezdeni, az hülyének született.


19/L

2019. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is biszex pasi vagyok méghozzá animés, de sosem mondom meg lányoknak.... amúgy is viszzahúzódó vagyok, majd megtudják, ha komolyra fordul.


18/f

2019. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Miert

Lenne attol valaki hulye mert nm tudja el fogadni🤦🏼‍♀️

2019. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Az anime okés szerintem,sokakat vonz,mondjuk olyan csajt nehéz találni.

F

2019. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Anime nem zavar.

De a biszex igen. Valószínűleg sose lennék biztos benne, hogy tényleg engem akar, vagy csak pótlék vagyok, miközben keres egy jó pasit.

2019. nov. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

#6, nem a biszexségen múlik, hanem az ember értékrendjén. Ha akarna, heteróként is megcsalna, hisz annyi szép csaj van nem?


Engem amúgy az anime zavar, ha azt kell hallgatnom miket néz meg ilyesmi. Szeretek párat, de ennyi, nem különösebben érdekel.

Ha biszex az jó, mert legalább megérti az érzéseimet, és nem kell feszengenem miatta, hiszen én is az vagyok. Annyi az elvárásom hogy ne legyen lányos lelkületű.

2019. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyik se zavarna.
2019. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

7: nem a megcsalásra gondoltam. Az nyilván előfordulhat bármilyen felállásban.

De a legtöbb "bi" inkább a saját nemét szereti, csak ezt könnyebb felvállalni.

2019. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna az, hogy biszexuális, és az anime sem baj.
2019. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!