Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire tudnátok tolerálni, ha a pasi animés és biszexuális lenne?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 22:34
1 2
 11/13 anonim válasza:

Először is, #beproud hogy biszex vagy,és ha valaki igazán szeret,semmi nem fog ezen múlni (pánszex vagyok és párom úgy szrja le ahogy van,mert tudja hogy csak őt szeretem)

Másodszorra, nagyon sok animés lány van (a háromnegyed baráti köröm+me) és úgyszintén,ha ő nem animés,nem "érdekli" hogy szereted-e vagy nem,ha meg utálja,ne jöjj össze vele mert nincs értelme ha te nagyon szeretsz egy dolgot,de vele nem beszélhetsz erről mert ki nem állhatja

2019. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 nem hinném, én alig ismerek olyat aki a saját nemét jobban szeretné. Én is a férfiakat szeretem jobban.
2019. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
imádnám :) heteró nő vagyok
2019. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!