Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a ddlg kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a ddlg kapcsolatokról? Mennyire tetszik nektek ez a szerep?

Figyelt kérdés
Akinek ez tetszik, annak mi tetszik benne? És milyen az ideális partner? Lány, vagy fiú vagy?
2019. nov. 20. 22:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok, igen. (Aki privátban kérdezte.)
2019. nov. 20. 22:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen az a ddlg kapcsolat?
2019. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
21L vagyok. Nagyon tetezik. Valószínűleg azért vágyom rá ennyire, mert erős apakomplexusom van. Az tetszene benne, hogy lenne egy férfi, akire felnézhetek, csodálhatok, megvéd, biztonságot nyújt, sokat ölelget, simogat, babusgat, mesél, fürdet, fésüli a hajam, etet, törődik velem stb. Én pedig folyton bolgogságot árasztanék felé, a nyakába ugranék minden alkalommal, amikor meglátom, folyton a közelében akarnék lenni, ölébe ülnék és hozzá simulnék egész éjjel is.
2022. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!