Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" visszafogottabb lányok, ti hol próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a lányokra akiknek nem az a kedvenc időtöltésük hogy a félmeztelen testüket töltsék fel instagramra a pár ezer követőnek :D Aki elfogadó és hűséges a másikkal, nem pedig laza kapcsolatot keres, ti melyik internetes oldalon próbáltok ismerkedni? Társkeresőn pont az a szenny van amit elsőre elképzelhet az ember, de mást nem nagyon tudok már. Van erre kifejezetten olyan hely ahova ilyenek csatlakozhatnak be, vagy ahol van több esély rá?

2019. nov. 23. 17:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
47%

Szia!


Nagyon emlékeztetsz régi önmagamra! Még nálad is sötétebben láttam a világot. Maga volt a pokol! Én azt tudnám tanácsolni, hogy kezd el önbizalmat szerezni. Kezdj el valami sportot vagy hobbit. Amiben jó vagy, kikapcsol és ha nincs pénzed olcsó. Pl kezdj el boxolni. Az bejön a csajoknak és felgyorsítja a herék leereszkedését!

A számítógépes játékokat felejtsd el, mert sikerélményt adnak és nem lesz már igényed az életben keresni azt, és lelassítja a fejlődésed.


A kezdeti lépések nehezek lehetnek, de kitartást! Szerintem megvan benned a potenciál , hogy kimássz ebből! Sok sikert!


26f

2019. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!