Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Átlagos" visszafogottabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Átlagos" visszafogottabb lányok, ti hol próbáltok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt azokra a lányokra akiknek nem az a kedvenc időtöltésük hogy a félmeztelen testüket töltsék fel instagramra a pár ezer követőnek :D Aki elfogadó és hűséges a másikkal, nem pedig laza kapcsolatot keres, ti melyik internetes oldalon próbáltok ismerkedni? Társkeresőn pont az a szenny van amit elsőre elképzelhet az ember, de mást nem nagyon tudok már. Van erre kifejezetten olyan hely ahova ilyenek csatlakozhatnak be, vagy ahol van több esély rá?

2019. nov. 23. 17:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es sajnos nem igazán! Akikkel eddig sikerült beszélni, az mind egoista volt nagy elvárással, vagy nem érdekeltem őket, esetleg az ország másik felén laktak, vagy szimplán volt aki nem is válaszolt O_o Pedig próbálkoztam, nagyon is sokat, de belefáradtam :I
2019. nov. 23. 17:51
 12/21 anonim ***** válasza:

Interneten csak külföldiekkel szoktam ismerkedni, szeretek levelezni másokkal.


Instagramon szoktak néha írni, ha szimpatikusak, akkor szívesen beszélgetek velük.


Leginkább viszont élőben szeretek és szoktam, hiszen olyan helyekre járok, ahol a közösség tagjaival már van legalább egy biztos közös pont, és ez nagyban segíti akárcsak egy barátság kialakulását.


18/L

2019. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Hát utolsó jó neked, nekem nincs életem, hogy barátaim legyenek meg külföldi ismerősök, interneten csak megismerkedni szeretnék valakivel, utána meg a nyakán lógni egész nap élőbe :D De hát sajnos ez 2019.. Meg hát elég kevés lányt érdekel egy ilyen unalmas szar alak mint én, mert ugye én nem járok bulizni meg nincs meg a leg újabb ifos telefon igy nem érhetek fel velük sajnos..
2019. nov. 23. 22:04
 14/21 anonim ***** válasza:
75%

Remélem tudod, hogy sokaknak nincs iPhone-ja, például nekem se.


A buli pedig, hát. Kinek mi az. Én is szeretek elmenni barátokkal kicsit, nem disco-ba, hanem moziba, bowlingozni, ünnepekre, stb.


Életed pedig bármikor lehet, ha teszel érte. Ha nem teszel, akkor az sajnos a "te sarad lesz".


18/L

2019. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarok "életet", ahogy mások? Én egy olyan életet akarok ahol van mellettem valaki aki szeret, az hogy most milyen luxus van meg barátok az nem érdekel, csak szeretni akarok valakit akire mindig számíthatok.. De azok a lányok már szinte kihaltak, egy ilyen srác meg eleve nem érdekel senkit... :(
2019. nov. 23. 22:11
 16/21 anonim ***** válasza:
84%

Jó, de azért azt be kéne látnod, hogy a legtöbb embernek vannak barátai, családja, hobbijai, céljai, iskolája, esetleg munkahelye, stb.


18/L

2019. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nekem egyenlőre felkelni sincs kedvem, mert nincs akiért megérné.. (én nem számítok bele) De mindegy ezt úgy sem értheti senki..
2019. nov. 23. 23:05
 18/21 anonim ***** válasza:
54%
Mivel eleg lenezo vagy nem sok eselyed van.
2019. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Azokkal tényleg az vagyok akik bunkóznak velem meg instán mutogatják a félmeztelen testüket, nincs okom rá hogy tiszteletet adjak az olyanoknak. Bocsesz.
2019. nov. 24. 01:40
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez a negatívitás ... a régi énemre ismertem benne.

Mindenre ennyire borulátóan tekinteni hülyeség :/


Ha neten óhajtasz ismerkedni másokkal (hülyén fog "hangzani", de) kezdj el akkor pl játszani.

Elsőnek ne egy lányt/nőt akarj találni, úgy, hogy még vakon, majdnem anonim módon sem tudsz kicsit megnyílni.


Kezdj játszani, csatlakozz fb csoportokba, fordíts szövegeket magyar nyelvre, szerkessz videókat, alkoss képeket, írj verset ...

A lényeg hogy találj valami támpontot, amiből még a kihalt chatben is el tudsz indítani és fenntartani egy beszélgetést.

Valami biztos van, ami érdekel téged és szívesen csinálnád is.

Ne add fel, és dobd el ezt a "De minek?" hozzáállást ;)


22F



Példa, hogy hogyan ismertem meg a páromat :

- Szia. Szeretsz olvasni?

- Szia. Igen, miért?

- Van egy regényszerű iromány-féleségem, és nem mondanál róla egy kis véleményt? x)

2019. nov. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!